פורום פרידות, גירושין, בגידות - יש לך שאלה?

הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בירור לגבי הסדרי ראייה מזונות תודה
    צליל
    08/10/2016

שלום אשמח לדעת אם יש פורום לגבי גירושין, הסדרי ראייה, (ואיך אני מוחקת אחכ את הפירסום תודה)

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• אשמח לקבל תשובות מהמנהלים כאן,, תודה

צליל
    12/10/2016

מבקשת מהמנהלים בבקשה לענות לי על שאלתי

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גירושין בגיל צעיר לאחר שנתיים שנות נישואים וחזרה לארץ
    חסויה
    04/09/2016

הכרתי את מי שהיה בעלי כשהייתי בת 20 הוא היה בן 28 הוא בדיוק היה אחרי גירושים של רק שנה אחת של נישואים. אחרי מספר חודשי היכרות עברנו יחד לגור במיאמי שבארה״ב. התחתנו כעבור 3 שנים. לפני שלושה חודשים גיליתי שאני בהריון כשסיפרתי לו בשמחה רבה כי ניסינו כבר במשך תקופה הוא פתח בפני שהוא לא מאושר וחושב על פרידה. החלטנו לעשות פסק זמן, עשיתי הפלה וטסתי לארץ לחודשיים של נתק אחד מהשני. כעבר חודשיים הוא אמר לי שהוא מתגעגע אלי ורוצה שנחזור להיות ביחד. חזרתי למיאמי אך כעבור שבועיים הוא אמר לי שהוא מרגיש שהוא חוזר אחורה ורוצה להתגרש. אני בנתיים גיליתי שיש משהי מעורבת בסיפור הוא כמובן הכחיש אבל לי היו הוכחות. התגרשנו אחרי מספר ימים ויום לאחר הגירושין גיליתי שאני שוב בהריון. היה רגע שהוא רצה שנשאיר את ההריון ונעבוד על הזוגיות אבל אני כבר הייתי במקום שאיבדתי את האמון בו אז עשיתי שוב הפלה. יום לאחר מכן הוא הבין שאני כניראה מתכננת לספר שהוא בגד בי והוא איים עלי שאם אפתח את הפה הוא יפרסם תמונות עירום שלי באינטרנט והוא היה כלכך עצבני שממש פחדתי שיפגע בי פיזית. אז ברחתי מהבית וטסתי למשפחה בלוס אנגלס. הוא בנתיים הספיק לרוקן את החשבונות בנק שלנו אבל זה לא מנע בעדו פתאום לשלוח לי הודעות שהוא דואג לי ומצטער.
    אני כבר בנתיים הגעתי לארץ, אני בת 25 אחרי שחמש שנים חייתי בחו״ל ופשוט נמצאת במקום שאני לא יודעת מאיפה להתחיל.. לא מבחינת עבודה, לימודים כלום. אני מפורקת נפשית ופיסית ולא מוצאת את הכוחות לקום ולהתחיל מאפס. אהבתי אותו כלכך והוא פשוט פגע בי בצורה מטורפת. מה עושים?

הוספת תגובה

תמונה

• מגיעים להבנה והפנמה שבחרת בבנזונה

שדון לילה
    04/09/2016

אין לך הרבה ברירות מלבד לשים עליו איקס להלחם על חלקך בכסף ולארגן את החיים שלך מחדש.
    בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גירושין

דני
    08/09/2016

שלום לך,

לפי מה שכתבת,לפי אינטואיציה אישית את בחורה אכותית ומכאן שאין לך ממש ממה לדאוג,את תצליחי,את תתגברי,ואת תימצאי את מי שראוי לך.ברור שהייתה מעורבת כאן אישה אחרת ולדעתי טעית בהפלות שעשית אבל זו רק דעתי.ייתכן וכל זה אני רושם בדיעבד וזה קצת לא פייר כלפייך בגלל המצב האישי שהיית בו.ייתכן שתינוק או תינוקת היו מיישרים לבעלך את השכל. אבל עשית מה שעשית ואם הוא רצה או הסכים להפלות ככל הנראה הוא לא ראוי להיות אב לילדייך.

מכאן את יכולה רק לעלות,מכאן את חייבת לקום למצוא עבודה בן זוג ולשכול את העבר.אין לך ברירה אחרת הוא לא ראוי לך! נקודה.

בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גירושין בגיל צעיר לאחר שנתיים שנות נישואים וחזרה לארץ - תגובה

יששכר רוטרי
    09/09/2016

שלום לך חסויה
    נקודת האור היחידה שאני רואה היא "שהוא דואג לך ומצטער". אתם עדיין צעירים מדי לכל המכות שהנחתתם זה על זה. אכן הוא פגע בך, אין על זה ויכוח. אך אם תהיה לכם תקווה (בעיקר לך). או אז לאחר שנים תראו בזה חוויה. ואולי הייתם חייבים לעבור את הקושי הזה בשביל ללמוד על עצמכם, לא רק מה שצריך לעשות, אלא ממה צריך להימנע ולהתאפק. הואיל שאני מאוד אמפטי לסבל שעברת אני מציע לכם עזרה.
    רוטרי יששכר מומחה לטיפול זוגי, למיניות האדם, ולטיפוחה של האהבה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היהפוך נמר חברבורותיו?

שדון לילה
    09/09/2016

התנהגות מהסוג שתוארה על ידה היא אלימה באופן קיצוני והצעתך לנסות ולהציל את הקשר דומה מאוד למי שמציע לאישה מוכה שבעלה תמיד מביע צער ומבטיח שיותר זה לא יקרה - תישארי, תלכי איתו לטיפול בכעסים, וא ישתנה, הוא ישתפר.

לא
    הוא לא ישתה ולא ישתפר. ולכן לדעתי היא צריכה לעזוב אותו וטוב שעה אחת קודם.
    ואני דווקא ידוע בתור אחד שבדרך כלל לא בעד פירוק.

זאת בהנחה והפרטים שהיא נתנה בפוסט נכונים ואמינים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מה שלא הורג אותך, מחזק אותך

נלי
    15/09/2016

התסכול, הצער והכאב שאת עוברת הם נוראיים. אך את חזקה יותר ממה שאת מודעת לכך. את עדיין צעירה מאוד ויכולה להכין לך עתיד טוב. בשלב ראשון הייתי מציעה לך להתמקד בעצמך. עסקי במה שאת אוהבת, תהני מעצמך, לאט לאט הדברים יזרמו לך. מניסיון אומר לך שהזמן באמת מרפא את הפצעים, אז תני זמן, לזמן.
    מאחלת לך המון המון הצלחה בחיים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה לכולם על התגובות!

חסויה
    15/09/2016

תודה לכולם על התגובות..
    עבר חודש מהגירושים ומהחזרה שלי לארץ. מאז הוא לא מפסיק להתקשר לשלוח לי הודעות שהוא מצטער שהוא עשה את טעות חייו שהוא לא יודע מה נכנס בו. שאני מכירה אותו ויודעת שזה לא אופייני לו. שהוא היה בתקופה קשה והוא פשוט איבד את עצמן. הוא מתכוון להגיע לארץ (הוא עדיין חי בארה״ב) ורוצה להיפגש איתי, ללכת איתי לטיפול זוגי לראות אם אפשר להציל את הזוגיות. הוא אומר שיעשה הכל,
    אני לא יודעת... אני במקום כלכך מבולבל וכואב. מצד אחד הוא היה אהבת חיי מצד שני פגע בי כלכך. מה אומרים?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה על התגובות..הוא לא מפסיק להתקש

חסויה
    15/09/2016

תודה לכולם על התגובות..
    עבר חודש מהגירושים ומהחזרה שלי לארץ. מאז הוא לא מפסיק להתקשר לשלוח לי הודעות שהוא מצטער שהוא עשה את טעות חייו שהוא לא יודע מה נכנס בו. שאני מכירה אותו ויודעת שזה לא אופייני לו. שהוא היה בתקופה קשה והוא פשוט איבד את עצמן. הוא מתכוון להגיע לארץ (הוא עדיין חי בארה״ב) ורוצה להיפגש איתי, ללכת איתי לטיפול זוגי לראות אם אפשר להציל את הזוגיות. הוא אומר שיעשה הכל,
    אני לא יודעת... אני במקום כלכך מבולבל וכואב. מצד אחד הוא היה אהבת חיי מצד שני פגע בי כלכך. מה אומרים?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יוכיח את כנותו

שדון לילה
    15/09/2016

שיעביר את כול סכומי הכסף שבחשבון המשותף וגם את מה שמשך ממנו לחשבון הפרטי שלך וכך במודע יהפוך את עצמו לתלוי בך לחלוטין ובזה יוכיח את כנות הצהרותיו.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אין מצב

דני
    05/10/2016

אין מצב! תיזהרי ממלכודת הדבש הזאת! אם תקבלי אותו חזרה לאחר מה שעברת אני מבטיח לך שאת אותו המצב את תגלי ותמצאי את עצמך בת 45 עם שלושה ילדים והוא ברומן עם בת 25. לא הספיק לך? ביצעת הפלה ואת עדיין חושבת לתת לו צ'אנס? מה כולכן עם אותה הסתימות?? אף אחד לא משתנה זה רק נהיה יותר גרוע

בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה לכולם על התגובות! - תגובה

יששכר רוטרי
    16/09/2016

שלום לך,
    לכל אדם מגיע לו צ'אנס נוסף, מה יש לך להפסיד, בעיקר אם הוא מבקש ללכת לטיפול זוגי בשביל להציל את הזוגיות, הוא מבין שהוא שגה, אז מגיע לשניכם את הסיכוי האחרון. ואולי "מעז יצא מתוק", תני לשניכם את הסיכוי האחרון.
    בטיפול הוא ילמד את שגיאותיו אחת לאחת...והוא לא יחזור אליהן. כך שניכם תצאו מורווחים מהזוגיות המשופרת שלכם.
    רוטרי יששכר מומחה לזוגיות, למיניות האדם, ולטיפוח האהבה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הסיפור ממשיך. הוא הגיע לארץ

חסויה
    21/09/2016

כמו שכתבתי לפני כמה ימים הוא אמר שהוא מתכוון להגיע לארץ לדבר. הוא אכן הגיע ונפגשנו עם יועצת זוגית מספר פעמים פגישות ארוכות. הוא אומר שהוא מתחרט על הכל שהוא מבין עכשיו את גודל הטעות שעשה והוא מצטער כלכך על כל מה שעשה לי ואם אני אמצא מקום לתת לו צ'אנס הוא יסגור הכל בארה״ב ויחזור לארץ בשבילי. (חשוב לי לציין שבשבילו לוותר על החיים שם זה הקרבה ענקית. הוא מצליח מאוד ואוהב את החיים שם. מבחינתו היה לחיות שם כל החיים) הוא אומר אמריקה וחיי נוחות לא שווים בלעדייך. אני מבולבלת נורא כי הוט פגע בי מאוד ואני יודעת שרוב הנשים עם כל אהבה שבעולם היו בורחות מזמן על הרבה פחות אבל מסיבה מסויימת אני לא מסוגלת ועוד יש בי תקווה. בכל זאת היו לנו 6 שנים טובות עם עליות ומורדות כמו בכל זוגיות אבל עדיין הוא פגע בי כלכך. מעבר לזה אני לא יודעת איך המשפחה שלי תקבל את זה כי הם יודעים כמה פגע בי ולמרות שהם בסופו של דבר יעמדו מאחורי אני יודעת שזה בחיים לא יהיה כמו שהיה,
    אני ממש אובדת עצות. הוא התחיל טיפול אצל פסיכולוג כדי להבין מאיפה כל ההתנהגות הזאת באה כי זה באמת לא היה אופייני לו.
    מה אומרים? הגיוני לתת עוד צ'אנס ? או שאני משוגעת לגמרי?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אדם נורמטיבי

שדון לילה
    24/09/2016

לא עושה את הדברים כמו שתיארת בפוסט שפתחת (אם אכן כך הוא עשה). לאדם נורמטיבי יש בלמים פסיכולוגיים שמונעים ממנו להתנהג בצורה כזאת (שהיא בעיני עבריינית ואלימה) ובידיעה שהוא בוודאות הורס לך את החיים.

ואדם עם אישיות כזאת לעולם לא ישתנה מבפנים אלא פשוט יטה את תכונה הזאת לתחום אחר או מכסימום ילמד להסתיר אותה.
    אלא אם הוא יביא לך פתק מהרופא, כלומר טען שאינו אחראי למעשיו בגלל רקע פסיכיאטרי.

בשני המקרים אני לא רואה בו מציאה גדולה ולדעתי עדיף לך בלעדיו ולא לבזבז שקל מכספך או שעה מזמנך על פגישות עם מטפל זוגי או דבר מה דומה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מאחלת לעצמי להיות עצמאית ולא תלותית באף אחד
    Tuti
    01/10/2016

כבר זמן מה שיש בינינו ויכוחים חלקם קולניים חלקם פחות , כבר זמן מה שאני רואה אותו מתרחק ממני אין תקשורת חוץ מדיבור על הילדים (2) והיום הוא התפרץ אמר שלא טוב לו הוא מרגיש חנוק הוא רוצה ללכת עם חברים הוא מרגיש כל היום בית ועבודה (וזאת לאחר שהוא מתראה עם חברים פעם בשבוע בדר״כ בסוף שבוע ואני והילדים נשארים לבד) הוא בבסיס בחור טוב , מושפע מאוד מהחברים שלו שלא סופרים את הנשים שלהם ויוצאים ולא מעניין אותם העולם . ואני היום התפוצצה לי הבועה ראיתי כל כך הרבה מרמור עליו (שהיה מתפרץ על בסיס יומי ) הרגשה שאני לא מספקת אותו ושהכל קם ונופל על החברים שלו . אני אספר באופן כללי שעברתי שנה לא פשוטה בכלל עם הריון ועם אבי החולה ותקופה קשה לאחר ניתוח קיסרי ובכל הזמן הזה הוא היה מנותק רגשית ואני אני הדחקתי אני רגילה שאוהבים אותי וכנראה לא רציתי להסתכל לאמץ בעיניים , כנראה שנגמרה האהבה כנראה שאני מפלצת כנראה שמשהו בי לא בסדר, אז היום החלטתי לקחת כמה וכמה צעדים אחורה ואמרתי שאני לא נותנת צ׳אנס לקשר הזוגי שלנו אלא לקשר ההורי שלנו יש לנו ילדים ויש עליהם אחריות (אני בטח שלא רוצה להכריח משהו לתת לי תשומת לב הוא אמור לרצות את זה לבד) ואני עצובה מקווה להיות מספיק חזקה ולעבור את זה .

הוספת תגובה

תמונה

• די כבר עם זה, לך תתקן בבית במקום.

ליטל
    04/10/2016

חרמנים נמאסתם

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חרמנים

דני
    05/10/2016

צודקת!!!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• העדפת "חברים"

דני
    05/10/2016

שלום לך,

או שבעלך ממציא "חברים" או שבעלך רוצה "חופש" בשביל לנהל רומן חמוד מהצד או שייתכן מאוד כמו שאת כותבת שהוא מושפע מחבריו שלא שמים על נשותיהם..

אם זה א' ובעלך מנהל רומן מהצד התגובה שונה צריכה להיות לטעמי ואת זה נשאיר לאחר כך.

אם זה ב' אז לדעתי יש לי עצה חכמה שאת חייבת לבצע אותה ככתבה וכלשונה..
    אם בעלך מאוד חשוב לו המפגשים עם החברים אני מציע שתהיה חלוקה הוגנת..משמע: אם בשישבת הוא נפגש עם חברים אז בשישבת הבא את נפגשת עם חברות או מה שזה לא יהיה(משפחה) והילדים כמובן בהשגחתו. כנ"ל באמצע השבוע. הוא נפגש בימי ב'? את בימי ד' עם חברות! הוא יוצא לפאב ביום ג' את ביום ה' בפאב עם חברות..וכך הלאה.. נראה אותו חכם וגיבור גדול. את חייבת שלא למצמץ ולו לרגע, הכל שיוויוני.. או שימאס לו והוא ייכנס ללחץ, או שזה ימצא חן בעיניו ואם הסידור נמשך חודשים אז אין לך באמת מה לעשות איתו וכל אחד שיילך לדרכו. הימור שלי שבשנייה שאת מציעה את הפיתרון הוא נכנס להלם

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גירושין בהסכמה עם הסכם ובית דין רבני
    טלי
    28/09/2016

שלום אננ ובעלי החלטנו להתגרש עשינו הסכם גירושין פשוט וקל אין לנו ילדים ואין רכוש משותף עזבתי גם את הבית , כיום הגשנו בקשה לבית משפט לעניני משפחה לאשר את ההסכם ובמקביל פתחנו תיק בבית דין רבני ונקבע מועד, בבית דין אמרו לי שלא צריך בכלל את בית המשפט לעניני משפחה כי יש לנו הסכם חתום, שבבית הדין יכולים לאשר אותו ביום הגט! האם זה נכון? והאם בבית דין הרבני יתנו לנו גט למרות שהסיבה היא חילוקי דעות ? יש לציין שמבחינתי לא הייתי רוצה להתגרש ממנו אך מכיוון שלא מצאנו פשרה הגענו לבית הדין.. הוא לא מוכן ללכת לגישור או יעוץ בשום אופן האם יכולים לכפות את הגישור עלינו? אשמח לאינפורמציה תודה רבה טלי

הוספת תגובה

תמונה

• עזרה לסיים את הקשר
    נטע
    19/09/2016

שלום,
    יש לי שאלה,
    היה לי רומן כולל בגידה עם מכר משפחה. היחסים לא נגמרו לגמרה.אנחנו בקשר קר מאוד, כבר לא נפגשים כמעט חודש.
    כל הסיפור שלנו נמשך כשנה וחצי. הוא נוהג להיתרחק מדי פעם ואז חוזר עם מלואו עוצמה. אני לוקחת מאוד קשה את העניין כל פעם. בפעם האחרונה שזה קרה, אחרי שלושה ימים של דיכאון לא נורמאלי והמון דמעות, החלטתי שדי אני לא רוצה יותר.
    אני חייבת לחזור לשגרה ילדיי ובעל. הקשר הזה גרם לי להרבה דברים לא טובים בחיי. לא הייתי מוצאת כוח לסיים אותו.
    אז לאט לאט נרגעתי ומרגישה בסדר.
    כשהוא כותב או מתקשר אני עונה בקרירות, הצלחתי להיתחמק פעמיים כאשר הציעה פגישה. אני בכוונה בחרתי בדרך הזו להיתרחק אחרת אם אנחנו מגיעים לשיחות נפש ומנסים להיפד זה אף פעם לא עובד.
    השאלה שלי היא כזו, אני מפחדת מה יקרה אם ניפגש? לדוגמא יש כמה ארועים בקרוב כולנו מוזמנים עם משפחות. מזה הצלחתי להיתחמק, אבל בעוד שלוש שבועות יש חופשה שאני לא יכולה להיתחמק. האם הרגשות עלולים לצוף שוב אם אני רואה אותו?
    חשוב לציין שבכל השנה וחצי האלה לא הגעתי אף פעם למצב של היום של כמעט אדישות.
    תודה מראש.

לקביעת תור
    סגירה
    עזרה לסיים את הקשר

הוספת תגובה

תמונה

• אני לא חושב שיש דרך יותר טובה מלדבר

שדון לילה
    19/09/2016

איתו ולהגיד לו שמבחינתך הכול נגמר והוא מתבקש להתנהג בהתאם.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לדבר

נטע
    19/09/2016

זו בעיה, כל פעם שניסינו לדבר על פרידה. היו לא מעט שיחות כאלה במשך שנה וחצי. היה נגמר בבכי עם הרבה אמוציות ולא הצלחנו להיתנתק. הקשר הזה הרס אותי נפשית ופיזית. רזיתי המון, הגעתי למצב שהפסקתי להנות מילדיי שלא נדבר על בעלי.
    לא נשארו לי תחביבים, הגעתי למצב שאני שונאת את העבודה שלי. שום דבר לא משמח אותי, רק הוא במחשבות שלי 24/7.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חשבת

דין
    19/09/2016

חשבת אולי להתגרש וכך תוכלי להיות איתו או שפשוט נוח לך להזדיין מהצד

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הכנסת את עצמך לפינה עם הרומן הזה

שדון לילה
    19/09/2016

כשהלכת לקשר עם מי שיישאר תקוע לך מול העיניים בכול מקרה. היציאה ממנו קשה וכואבת.
    אני מכיר 3 דרכים לסיים קשר כזה:
    - לספר הכול לבעל, רעיון רע מאוד ולא מומלץ כי זה יהרוס את החיים לך ולו ולמאהב ולכול המשפחה ועוד ידברו על זה בעוד 50 שנה גם.
    - למצוא יבה להסתלק מהאזור לזמן ממושך כמו נסיעה לחו"ל לחודש-חודשיים או לפחות צימר עם המשפחה לכול תקופת החגים.
    - להיכנס לקשר חדש כי אין כמו אורגזמות בשרשרת להוציא אהבה ישנה מהראש - וזה בדוק. רק שהפעם תשתדלי לתחום את הקשר החדש במין לשם הנאה וזהו.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אה, באה לי הברקה עכשיו

שדון לילה
    20/09/2016

תגידי, אם תראי אותו מזיין מישהי אחרת, תוכלי לעמוד בזה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אף אחד לא יכול לעזור לך בזה

אתי
    20/09/2016

ושום דבר או אמצעי מלאכותי לא יצליח להוציא אותך מהמערבולת הזאת שממשיכה לגרור אותך למטה- פרט לעצמך.
    אבל אם את באמת זקוקה ל״תמריץ״ לצאת מהתסבוכת הזו שהכנסת את עצמך- אין לך ברירה אלא לעשות סיבוב פרסה מיד ולחשוב על החיים של הילדים שלך ושלך שיהרסו כשהכל ייודע.
    אני מניחה שאין מה לדבר אל המצפון שגורם לך לשקר ולבגוד בבעלך וגם באשתו- עושה רושם שאת מכירה אותה אם המשפחות בקשר כזה טוב.
    אם תצליחי באמת לעקור אותו ואת הרומן מחייך ותשקיעי את אותו הזמן שאת משקיעה ברומן- בלבנות ולשקם את הקשר עם בעלך אולי אז יהיה לך סיכוי.
    לא בטוחה שמגיעה לו אישה כמוך - בוגדנית אבל במידה ויגלה- תאמיני לי מנסיון- יעשה הכל להחריב עלייך את חייך ובדרך גם את חייו וחיי הילדים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תתרכזי בעדיפויות שלך

חסויה...
    26/09/2016

הייתי בדיוק במצב עוד לא מזמן. אין דרך יציאה מזה אחרת חוץ להתרכז בעדיפות שלך ולהבין מאיפה מגיע רצון הזה לבגוד, מה מצאת באים הזה שהיה חסר לך ולנסות להשלים את הדברים האלו בתוך המשפחה, לדבר עם בעלך מה חסר לך בחיים, לנסות דברים חדשים, לקחת איתו חופשה ותתנתקח ממחשבות לעט לעט.
    אצלי הסיפור הזה הביאה להחלטה להתגרש כי הבנתי שלא נמצאת עם בן אדם שלי, טעיתי בגדול בבחירה...לקח לי הרבה זמן להבין...גם הייתי תקועה במחשבות על מישהו שהשלים את חיי באותו רגע, אבל את שחייבת לעצור את זה, גברים חלשים בעניין הזה, פשוט נוח לו ויפה אלייך עוד אלף פעם עד שתסרבי באמת...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חוסר אמון במערכת היחסים
    לירן
    25/09/2016

שלום לחברי הפורום, אשמח לשמוע את דעתכם.
    בעלי נתפס מספר רב של פעמים מפלרטט, יוצר קשרים עם ידידות/חברות מהעבר ואפילו נרשם לאתר הכרויות. בכל הפעמים היתה הכחשה ואיך שהוא בלעתי את הצפרדע והמשכתי הלאה למען הילדים. לאחרונה האינטואיציה שלי אומרת ששוב יש לו קשר עם משהי ואני לא מצליחה לעלות על זה מכיוון שהוא לא משחרר את הטלפון לרגע, לא במקלחת, לא בשינה כלום. אני מרגישה מרומה, נבגדת ומתקשה להסתיר את הכעס שלי כלפיו. היינו בייעוץ זוגי שלא תרם כלום הוא תמיד חוזר לאותו דפוס התנהגות.
    אני מרגישה שהגיעו מים עד נפש, אין לי בו אמון האם שווה להישאר?

לקביעת תור
    סגירה
    חוסר אמון במערכת היחסים

הוספת תגובה

תמונה

• בלי להתייחס לשאלה אם חוסר האמון שלך

שדון לילה
    25/09/2016

מוצדק או לא, אם כך את מרגישה וזה מעיק עלייך אז לא נראה לי שיהיה חכם מצידך להישאר בקשר הזה - וטיפול זוגי זה חרטא.

אז יש לו אופי פלרטטן, אני מניח שזה לא צץ פתאום. ידעת את זה קודם ובכול זאת הלכת לזוגיות הזאת. לכן אני מתקשה להבין מה קרה פתאום ששינה את התמונה מבחינתך?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חוסר אמון במערכת היחסים

לירן
    26/09/2016

ממה שאני קוראת בפורום כמעט ואין גבר שלא מפלרטט/בוגד השאלה אם זו מעידה חד פעמית או דפוס התנהגות. אצל בעלי זה כבר דפוס ולכן אני לא מוכנה להמשיך ולשתוק. לא באופי שלי לבגוד בחזרה ובכך "להחזיר לו" למרות שזה מגיע לו, גם הוא צריך לחוש איך זה להיות נבגד.
    למה נשארתי עד עכשיו? שאלה טובה הפחד להיות לבד, להסתדר, לפרנס, לגדל את הילדים וכו' כפי שקורה להרבה זוגות. נראה לי שאין מנוס אי אפשר להמשיך לחיות בהכחשה ובשקר.
    השאלה איך אני יכולה להוכיח? הוא דואג להסתיר סימנים, אומר שאני מדמיינת.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דווקא בגלל כן בעניין של

שדון לילה
    26/09/2016

קשרים מחוץ לנישואים ונהנה מכך מאוד, אני לא מתייחס לאם התחושה שלך בקשר הזה מוצדקת או לא כי זה לא רלוונטי. את מרגישה כך וזה המצב.

אני רק יכול להעיד שקטע של קשרים מיניים מגוונים עם נשים שונות הוא כל כך אטרקטיבי שקשה לי להאמין שמישהו שכבר טעם את הפרי הנחשק ירצה לוותר עליו.
    איך את מתייחסת לזה זה כבר עניין אחר. כתבת בעצם שהאופציה שגם את "תרשי לעצמך" דברים כי הוא סיפק לך את הזכות המוסרית לעשות כן היא לא רלוונטית וכן הקשר הזה מבחינתך אינו סימטרי וזה מה שמתסכל אותך.

עכשיו שאלת המיליון $ היא אם את באמת באמת כל כך מוטרדת מזה או שזה רק בגלל המוסכמות החברתיות שמכתיבות לך תחושת זעם?
    אם אכן חייך בקשר כזה אינם חיים - הדרך החוצה ברורה.
    ואין לך מה לחפש לתפוס אותו - זה לא רלוונטי בכלל לעניין כי בין אם הוא מץנבלס עם נשים אחרות ובין אם לא - את לא מרגישה טוב איתו וזה העיניין.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ממש לא שווה

מאור
    26/09/2016

אין ספק כלל שבעלך ב"עניינים" התנהלות מובהקת של מי שמנהל עולם של שקרים והסתרות.
    לא חושב שתוכלי להתמודד עם זה לאורך זמן.
    חושבת שמגיע לך יותר? לכי לך לדרכך ומיצאי את האושר שלך או השלימי עם המצב ואולי אף התנהלי כמותו.
    לאף אחד לא מגיע לאכול את זה ולשתוק.
    באשר ללמה עכשיו? לפעמים ניתן להתעלם מהאולי והנדמה.
    אך כשהמציאות יום אחד מתייצבת מולך וזועקת "הנה אני" כבר לא ניתן להתעלם ממנה ודי!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה

שושי
    26/09/2016

היי,

אני נמצאת ממש באותה סיטואציה, אם את רוצה לדבר אשמח

תודה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לעזוב את בעלי. איך מתחילים התהליך
    חסויה...
    26/09/2016

היי לכולם
    חייבת עזרה. אחרי התלבטויות רבות של כמה שנים החלטתי לעזוב את בעלי מאלף סיבות, אנחנו לא מסתדרים בשום שלב בחיים, חיים בחובות, מינוס בבנק למרות ששנינו עובדים. אין לנו שום אינטרסים שוטפים. התחתנו די ספונטנית, כל אחד מסיבה שלו. לא מאהבה מצדי, יותר מהרצון לקיים משפחה ולא לחכות עם זה הרבה. אז הוא היה נראה לי מתאים. אני התגברתי, הבנתי יותר מה אני רוצה וכול...
    יש לי מקום לגור זמני עד שאמצע מקום קבוע, אבל הבעיה היא זה מינוס בחשבון שוטף...אין לי מושג מה עושים עם זה ואיך יצאים ממנו ממנו בלי שיטוף פעולה של בעלי, אין סיכוי שהוא יעזור, הוא נגד גירושים איתי, אבל מצדי החלטה היא סופית.

הוספת תגובה

תמונה

• פתיחת תיק בבית דין לענייני משפחה
    אלמונית
    21/09/2016

היי,החלטנו להתגרש.
    מקריאה באינטרנט הבנתי שעדיף לי לגשת לפתיחת תיק בבית דין לענייני משפחה.
    מה אני צריך להביא לשם?
    במידה ואני לא מדברת עם בן הזוג איך הוא ידע שנפתח תיק?
    מה הצעד הבא לאחר פתיחת התיק?

תודה,
    לירון

הוספת תגובה

תמונה

• תוכנת ריגול לבעל בוגד
    שושי
    05/09/2016

היי,

כשנה אני חייה עם תחושות שבעלי בוגד (עם מישהי שאני מכירה), אינטואציה, כמובן שהוא מכחיש. הבית מתנהל רגיל, סקס, נסיעות בילויים וכו'.

ביצעתי מספר בדיקות ולא נמצא כלום.

כרגע יש לי אפשרות להתקין תוכנת ריגול לנייד שלו. אני מאוד מאוד מתבלטת, שאם יגלה את האמת לא יצליח להתמודד עם התוצאות.

מה אומרים?

לקביעת תור
    סגירה
    תוכנת ריגול לבעל בוגד

הוספת תגובה

תמונה

• אם הוא יגלה זאת הלך עלייך

שדון לילה
    05/09/2016

זו גם עברה פלילית וגם וב הסיכויים שהוא יעיף אותך באותו רגע ממש.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חוששת לגלות בעצמך ?

מאור
    06/09/2016

או שהוא יגלה שיש תוכנה?
    אין כמעט איש שאם תחפשי ברמה כזו לא תמצאי אצלו משהו שיציק לך במידה כזו או אחרת.
    השאלה כמה חושדת ואם במידה כזו שאת מוכנה לטלטל את הסירה של חייכם.
    אני תמיד מזהיר מראש, לא לכולם נכון לדעת הכל ולא כולם יכולים להתמודד עם האמת.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תתקיני בלי להסס.

אילן
    08/09/2016

יותר חשוב שאת לא תמשיכי לחיות בספקות וחשדות, שיכולות להטריף את השכל והחיים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תכנת ריגול

דני
    08/09/2016

שלום לך,

אמון זה א' ב' ביחסים זוגיים...כנראה שאבד לך האמון בבעלך וזה ממש לא משנה אם תתקיני את התוכנה או לא את את שלך יודעת ואני מקווה שתכלי להתמודד עם האמת מול עינייך.

אפשרות נוספת היא לשבת עם בעלך, לומר לו את שאת מרגישה,להבהיר לו שאם החחשות שלך אמיתיות הוא יאבד את כל מה שיש לו וזאת בתיקווה שיבין את המסר,מה שממש לא בטוח שיקרה אולי לתקופה קצרה..

אני נוטה ללכת ולהאמין בתחושות,אם את רוצה הוכחות לצורך הגירושים תעשי זאת ותתקיני את התוכנה. אם את רוצה לשמור על חיי הנישואים תתעלמי,90%+מהגברים והנשים בוגדים ובוגדות,תעשי את החישוב שלך ובמקרה הקיצון במקומך הייתי מוצא מישהו חמוד שיאזן את הדברים...(תאמיני לי זה עובד)..

בהצלחה בכל מקרה מה שלא תחליטי...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה לדני

שושי
    19/09/2016

היי,

אני מאוד מאוד רוצה להתקין את התוכנה, דיברתי עם החברה מוכנים להתקנה לשבוע בלבד, זה מספיק לי.

רק חוששת שבעלי יגלה שהתקנתי.

אפשר לקבל את המייל שלך?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה לטלי

דני
    19/09/2016

אני פניתי לכמה אתרים שמוכרים את הספייפון ללא חנות ולצערי גיליתי שמה מהם בעצם היו אותו אחד עם מספר שונה (ממש זיהיתי כבר את הקול) וזה קרה רק אחרי שנפלתי בהתחלה איתו בפח ולקח לי את הכסף ולא החזיר, המשכתי לחפש לראות אם יש מקום שהוא גם חנות ואז הגעתי לחנות בפ"ת בסגולה שהסתבר שהם היחידים שהם ממש מפתחים של התוכנה והיו מאד דיסקרטים ומאז התוכנה עובדת לי ממש טוב.
    אני חושש לרשום כאן את המייל שלי מהסיבות שאת מבינה בטח למה אבל אם תחפשי בגוגל ספייפון אז תמצאתי את החנות וורלדשופ שמהם קניתי. אם את מעוניינת תרשמי את המייל שלך ואשלח לך מייל כי כאן אני לא יכול לפרסם את המייל שלי שמי שלא צריך יראה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ותכיני לעצמך גם תיק לכלא

שדון לילה
    19/09/2016

כי לשם תלכי כשיתגלה שהתקנת לו תוכנת ריגול.
    ועל הדרך גם תמצאי לך עורך דין לענייני גירושין כי זה מה שיקרה לך לאחר מכן.
    בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סירוב ללכת לטיפול זוגי
    רוטרי יששכר
    05/09/2016

שלום לך,
    כפי שאת רואה בתמונה אני אחד ממנהלי האתר. לגבי התלבטויותיך, אני ממש מבין אותך. בטרם תחתכי לכאן או לשם. תשאלי את בן זוגך אם הוא מוכן לבוא לטיפול. אם הוא יאמר שלא ...אז תהיה לך לגיטימציה לחתוך, אם הוא יסכים, או אז סיכוייך גדלים שדברים יסתדרו.
    רוטרי יששכר מטפל זוגי ומיני

לקביעת תור
    סגירה
    סירוב ללכת לטיפול זוגי

הוספת תגובה

תמונה

• שוקלת גירושים תנו את דעתכם
    דנה
    11/08/2016

היי חברים אשמח לשמוע דעתכם..
    אז ככה....
    אני בת 26 נשואה עם שני ילדים
    אני עם בעלי מגיל 16
    יש לציין שתחילה ממש לא רציתי אותו גם מבחינת מראה לבסוף נקשרתי לבן אדם עם הטוב לב וככה התחתנו מוקדם לקראת גיל 19.סתם להמחשה אספר שכולם אומרים שאני מהממת והרבה יותר יפה ממנו ויש לי מחזרים בעבודה..
    יש לציין שהוא אדם טוב ,דואג, מעריך,אבא נהדר,והמשפחה הכי חשובה לו,
    הבעיה שלי מאז ומתמיד היא החום האהבה ויחסים!!
    אין לו לבוא לתת חום חיבוק נשיקה זה נדיר מאוד
    מחמאות הוא לא נותן כגון יפה שלי דברים כאלה
    לטענתו כך גדל וקשה לו לשנות זאת.
    והסקס, הוא ככה פעם בשבוע לפעמים פעמיים ולפעמים גם פעם בשבועיים, גם שאני מנסה ליזום לשלוח לו הודעות מדליקות לא תמיד בא לו....אני הרפתקנית אוהבת שטויות גיוונים,
    )לא נראה לי שבוגד אם תהיתם( מאז ומתמיד היה כזה
    וגם הסקס נעשה אולי במסתכם 10 דקות
    בסקס הוא אומר לי שאני מושכת אותו וכו וכו
    אני אחרת אני אש אני אוהבת חום אהבה והרפתקאות...
    הגיעו לי מים עד נפש
    ניסיתי לדבר איתו ולהסביר לו שזוגיות ואהבה אין בינינו, אלא אני רק מרגישה הורות וחברות ,אבל לא זוגיות שמישהו חושק בי
    וזה מה שחסר לי התשוקה ,מרגישה שכבר ירד לי ממנו ורוצה להציע גירושים
    אשמח לשמוע אם אני מגזימה ויש מה לתקן אם בכלל תודה/?

הוספת תגובה

תמונה

• שכחתי לציין את תשובתו לטענותיי

דנה
    11/08/2016

הוא אומר שאני מחפשת את החסרונות ורק מתבכיינת ושאין מושלם
    זה הכי כואב לי שהוא לא יורד לסוף דעתי ולא מבין כמה זה חשוב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נראה לי שהשקעת במחשבה על עם מי

שדון לילה
    12/08/2016

להתחתן פחות משבבחירת שמלה.
    סקס בפחות מ 10 דקות? האופציות שלך הן או להתגרש, או למצוא מאהב(ים) או לרכוש ויברטור מוצלח להשלמת המשימה שבעלך לא עומד בה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אנחנו ניזונים, מתמלאים מהאינטראקציה

מאור
    12/08/2016

עם בן הזוג.
    זוגיות אינה רק סקס וחברות.
    היא (אם היא טובה) מכלול של קצת מכל דבר.
    סקס מדהים לבדו לא יקיים זוגיות וכך גם חברות מושלמת . בסוף ישאר חלל בפנים וכאלה מטבעם שיבקשו להתמלא ויעיקו כשישארו ריקים.
    כל אישה ובעצם כל אדם ירצה לחוש אטראקטיבי ובטח מצד בן הזוג בראש ובראשונה.
    לא תמיד אנשים נישאים למושא אהבתם והאהבה נבנית עם הזמן כשבן הזוג ממלא אותך מבפנים בהמון דברים טובים להם את זקוקה ואת מרגישה מסופקת פיזית ונפשית.
    כשבן זוג אומר לך "אני מצטער, איני דובר את השפה שלך" וכן בזוגיות חשובה ברמה הקריטית השפה אותה לא ממש ניתן ללמד כי ישנם דברים מולדים בלבד.
    את בעצם מאבדת תקוה לשינוי.
    את חייבת להבין כי את הבחירה שלך את עשית בגיל מאוד מוקדם בו הצרכים/שיקולים שלך היו אחרים.
    עם השנים בגרת והבשלת מילדה לאישה והיום את זקוקה לדברים שאולי לא יכול למלא אצלך כשהוא עצמו בגר והבשיל אך לכיוון קצת אחר ושונה.
    חוסר היכולת להביע רגש, לבטא פרגון אצל רבים מרגיש כמו נכות רגשית מסוימת ואת צריכה לבדוק עם עצמך טוב טוב אם את יכולה לחיות בלי זה שאחרת את מהר מאוד תמצאי את עצמך בזרועות אחר שימלא את החלל הזה.
    לפני שאת מחליטה, אולי כדאי לשקול טיפול זוגי משמעותי בו המטפל (אם הוא מקצועי ורציני ולא אחד שירצה להשמיע מה שאתם רוצה לשמוע) יגיד שעל הפערים בניכם לא ניתן לגשר ועלייך לבחור אם להשלים עימם ולחיות עם כמיהה מתמדת או לפרק וללכת לדרכך ולמצוא את אושרך.
    לא פעם את נתקלת במהלך החיים בנשים אשר עוזבות את בן זוגן לטובת אחר ואת תוהה, איך יכול להיות שעזבה בן זוג כזה טוב, מפרנס, אבא טוב לטובת אחר.
    כל זה חשוב, אך לא חשוב כמו השפה הזו שיש בין בני זוג ולא זוג חברים או שותפים לדירה ולחיים.
    קשה עד בלתי אפשרי לאדם בעל אינטיליגנציה ריגשית לחיות לצד אדם טכני שאינו יודע להבין את המילים מבלי שאמרנו אותן.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה מאור כתבת מדויק

דנה
    12/08/2016

הכל כל כך נכון ויפה תודה על התשובה הארוכה
    מתכננת להודיע לו שזהו
    תודה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ריגשת אותי

mamtera
    17/08/2016

אני מתחברת לכל מילה שכתבת

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• רגע לפני מומלץ ללכת לייעוץ זוגי

גליה הרצוג
    29/08/2016

ההחלטה להתגרש לא פשוטה, ומזעזעת את כל התא המשפחתי
    המון פעמים אפשר לתקן ולשפר את מערכת היחסים, הכל תלוי ברצון בני הזוג
    מציעה לך רגע לפני החלטה כה דרמטית, לנסות לפנות למטפל זוגי
    במידה וצעד זה לא יצלח רק אז לדעתי כדאי לשקול גירושין
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ממליץ מאוד

פריפריה
    30/08/2016

לא להרים ידיים כל כך מהר, אלא ללכת לטיפול זוגי ,עדיין לא לקחת הרבה דברים בחשבון לפני שאת רצה להתגרש,
    הרס הבית ,פגיעה בילדים ,מצב כלכלי ,בדידות,ועוד דברים שצצים ,
    לכן רגע לפני,עשי מאמץ ,ומידה והוא לא משתף פעולה ,זעזעי אותו עם פרידה,והעמידי דרישה לטיפול זוגי ,רק אם בטיפול מתברר שאין תקנה ,אז תחתרי לסיום ,
    הכל נכתב על סמך ניסיון אישי,
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בעלי חושב על החלפת זוגות
    אורית
    29/08/2016

שלום לכם אני אשמח לתשובות ממכם. אני נשואה כבר עשר שנים פלוס שני ילדים.אני אוהב את בעלי והוא אותי. הבעיה שביומים האחרונים יש מלא דיונים על חילופי זוגות.בעלי מאד מעוניין ואני לא.עשיתי את החויות שלי כבר לפני הנישואים ואני קצת קנאית לבעלי. בעלי לא חווה לפני הנישואים חויות כאלו והיה מאד מעוניין בהחלט בהחלט זוגות ובלהיות נודיסט.ואלה לא השיחות הראשונות בעניין כזה.אני ממש לא יודעת מה לעשות כי אמרתי לו שאני לא מעוניינת והוא אמר שמכיר האופציה פתוחה כי הוא רוצה שנתפתח כזוג.וזה בולשיט בעיני.הכוונה בקטע הזה.

לקביעת תור
    סגירה
    בעלי חושב על החלפת זוגות

הוספת תגובה

תמונה

• נראה שבעלך לא סיים את ההתפתחות שלו

שדון לילה
    30/08/2016

כגבר לפני החתונה וכעת זה מציק לו.
    אני שומע בין השורות שלך שאת מתייחסת לעניין קצת בבדיחותא ואני אומר לך אל. נשמע שזה עסק רציני.
    נשמע שהוא נחוש בעניין ואת נשמעת כנחושה ב "לא". במקרה כזה אני חושב שאתם צריכים להיפרד. זה לא יעבור לו.
    אלא אם ה "לא" שלך נתון למיקוח...

זאת דעתי.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מישהו יודע קצת על גירושין בהסכמה?
    yosiel
    29/08/2016

היי,
    אני מחפש מידע על גירושין בהסכמה, ניסיתי קצת לקרוא אך אשמח אם מישהו יוכל לפשט לי את הדברים, לפי מה ששמעתי אמור להיות שם מידע על הכל,
    תודה רבה לעוזרים
    יוסיאל

הוספת תגובה

תמונה

• מערכת יחסים עם בעל בוגדני
    נבגדת
    20/08/2016

תפסתי את בעלי בוגד בי .. תפסתי אותו מדבר בטלפון אם מישהי שאני מכירה (גרושה)ומסביר לה כמה הוא אוהב אותה.. הוא מצידו מכחיש המון דברים שהכל היה סתם . אני בהיריון ויש לנו עוד 2 ילדים, אחרי שהבטיח שלא יפגוש אותה יותר, ראיתי בטלפון שלו שיחה למכון ליווי.. אני מרגישה שאין לו מספיק אהבה לתת לי הוא כל הזמן מכחיש שהוא עושה דברים אחרי הגב שלי אבל אני מרגישה שכבר נגמר לו. בבית הוא משתדל המון ומבלה עם הילדים ואיתי. אבל אין בנינו משיכה יותר מדי. הסקס טכני ובקושי יש נשיקות. אני לא רוצה לקחת החלטה שאני יצטער עליה אבל אני מרגישה שהוא לא נמשך אליי בכלל, אם אני לא יוזמת אז אפשרי שנהיה ביחד פעם בשבוע שבועיים, אמרתי לו כמה פעמים שאם זה נגמר שיגיד לי לא קרה כלום נסיים את הפרשה כמו ידידים אם נגמר לך ואתה לא אוהב אותי אז לא קרה כלום ואז הוא אומר אוהב אוהב ומחבק אותי.. אני חסרת אונים מושפלת כי זה גורם לי להרגיש כאילו אני דוחה ואני בטוח שלא כזאת אני נראית טוב מאד רזה(רק בהיריון אז עליתי קצת אבל זה טבעי) יש לי פנים יפות, כל העניין הזה מוריד לי את הביטחון וכל הזמן אני מסתכלת במראה ואומרת מה לא בסדר, אני נראית טוב אז מה הבעיה? אני מרגישה שכל אחת מושכת אותו ורק אני לא... אני לא בטוחה אבל לדעתי הוא מחפש לבגוד בי במכוני ליווי.. מה לעשות? אני הולכת לטיפול זוגי לבד כי הוא לא רוצה לבוא, אומר שהכל בסדר ורק אני מחפשת בעיות, הכל תקין ואני סתם מדברת שטויות.. אני איתך למה את ממשיכה עם זה? תצאי מזה, הכל יסתדר, אין לנו סיבה ללכת לטיפול זוגי וכו.

אני ממש מדוכאת לא יודעת איך לצאת מזה, כל פעם שאני מנסה לשכוח הכל חוזר אליי.. הבחורה שאיתה בגד אמרה לי שאני עלובה ושאני לא רואה מה קורה סביבי שהוא בוגד בי שנים, אמרה שהוא סיפר לה שהנישואים שלנו זה סתם. אני מנסה להראות שהכל בסדר אבל מבפנים אני הרוסה. איפה נעלמה האהבה בינינו? חשבתי שאני והוא נהיה ביחד תמיד ויש לנו אהבה מיוחדת. מה קורה לי ישנתי עד עכשיו???

לקביעת תור
    סגירה
    מערכת יחסים עם בעל בוגדני

הוספת תגובה

תמונה

• מה שקרה לכם זה החיים

שדון לילה
    20/08/2016

זה קורה שאנשים מאבדים משיכה למישהו או למישהי בלי תהייה איזו סיבה חיצונית כמו מראה. לי למשל יכול להיות טארן דאון ממישהי שמנבלת את הפה או סתם מראה טיפשות, גם אם היא נראית כמו דוגמנית.
    אבל אולי פשוט כמו שכתבת - נגמר לו ממך. ואולי מאס לו מהשגרה והוא מחפש דרכים חדשות להתרגש.

בכול מקרה אני לא חושב שאת צריכה לחפש עצות כאן או במקום אחר אלא לפנות לתוך עצמך ולשאול את עצמך אם מתאים לך להמשיך ככה או לא ולעול בהתאם.

ובמיוחד אל תחפשי עצות כאן כי רוב הקולניים פה אלה דווקא אנשים שהצליחו לחרבן לעצמם ולילדיהם את החיים אז מהם את מבקשת עיצה?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אדוני הגאון

ליטל
    21/08/2016

חכה שאשתך תעלה עליך גם ואז נראה מי חירבן לעצמו את החיים וימצא את עצמו במקרה הטוב באיזה פורום שופך שם את הלב לעזרה ובמקרה הרע באיזו דירת חדר וחצי אחרי שזרקו אותך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מה את חושבת שאני כמו הגרוש שלך?

שדון לילה
    22/08/2016

או שסתם יש לך דמנציה חריפה? כי בתור אחת שקוראת באדיקות את שאני כותב כאן היית אמורה לזכור שלי ולאשתי יש קשר והבנה הדדית מסוג שונה ממה שאת מכירה או מבינה.

אבל גם אם הייתי נשוי לסתם אישה קנאית לוחמנית, אין מצב שהיתה תופסת אותי.
    וגם אם הייתה תופסת אותי ומתגרשת ממני בקולות נפץ ונפיחות, לא הייתי מוצא את עצמי בליבות מהסוג שתיארת.
    למה?

כי אני מוצלח.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לי זה לא יקרה

ליטל
    23/08/2016

אמנם אנחנו לא נדע זאת מן הסתם אבל חכה...
    ראיתי בחיים גדולים ממך שחשבו שהם חסינים וויודעים הכל ופוףףףף.
    אתה בעיניי כאן וסלח לי על ההקצנה, אחד שממליץ לעשן בפורום סרטן הריאה (שלא נדע חלילה).

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלא נדע

שדון לילה
    23/08/2016

סרטן ריאה היא מחלה נוראית שבדרך כלל מתים ממנה בבל וייסורים ואחרי המוות אין כלום - חדלים להתקיים.

אז סליחה, איך את בכלל משווה בין זיונים מהצד למחלה כזאת (שאגב יבוא יום וגם לה תהייה תרופה ואז נדבר אחרת).

מה? את באמת מרגישה שאם בן זוג שלך לא מסתפק רק בכוס שלך והלך לטעום כוס אחר בלי רשות ממך אז זה משול למוות ביסורים מסרטן ריאות?
    את באמת לא מצליחה לראות את האי שפיות המובנית שבהשוואה כזאת?

ואגיד לך עוד משהו: יש מיליארדים של בני אדם שממש ברגע זה חיים כמו כלבים, רעבים, סובלים ממחלות והם לא הזדיינו מהצד ולא התגרשו. הם סתם נולדו לא נכון.

זה שיש נשים עם נטיה פסיכיאטרית שבעזרת עורכי דין נוכלים הורסות לעצמן ולבן זוגן ולילדים שלהם את החיים להרבה מאוד זמן זה לא אומר שלזיין מהצד כזה אסון גדול אלא כי הן כלבות חולות נפש וטיפשות ואותו גבר שמתגרש מאחת כזאת לא היה צריך להתחתן איתה מלכתחילה. כנ"ל גם בנוגע לגברים מהסוג הכלבי, רק אלה משתמשים יותר באגרופים ופחות בעורכי דין.
    ואלה - גם הנשים וגם הגברים הם בני אדם קטנים, חסרי ביטחון עצמי, חסרי כישורים וחסרי מעוף. ובקיצור המילה היחידה שמאפיינת אותם היא "חוסר".

אז אני לא יודע מי הוא גדול ממני ומי לא.
    אני רק יודע שאני התחתנתי עם אישה מדהימה באמת שלא שייכת לעדת הפסיכיות ובזאת יצאתי גדול.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פייי לאן עפת. אם לא הבנת את

ליטל
    23/08/2016

המטאפורה המוקצנת כמו שאמרתי מראש
    אז יש לך בעיה.
    עידוד אנשים לעשות את מה שהביא את חלקם לכאן מלכתחילה.. .
    באשר לאישתך, בטוחה שהיא מקסימה.
    אבל למה אתה משקר ומסתיר ממנה? היא תבין ןתפרגן לך

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אני לא מעודד ולא משדל

שדון לילה
    23/08/2016

אני שם את האופציות שאני מכיר על השולחן, כולל גם את האופציה הזאת ולכול אופציה יש את היתרונות והחסרונות האופייניים ואומר לה שהיא זאת שצריכה להחליט לפי נטיית ליבה, האופי שלה והנסיבות המיוחדות שלה.

את צריכה להיות קצת יותר ממוקדת - כתבתי שאשתי לא רוצה להיות מיודעת על הדברים האלה שלא שחברות או שכנות או קרובי משפחה שלה ידברו על זה. זאת זכותה ואני שומר על כך באדיקות ולא אגרום לה לאי נוחות מהסוג הזה.
    פשוט, לא?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מה קשור חברות מה?

ליטל
    24/08/2016

אף אחד לא אמור לדעת מלבדה.
    מקסימה עד שתדע שבעלה המקסים גם מענג אחרות מהצד בזמן שחושבת שזכתה במינימום מקסימום.
    אל תיתמם שאתה דואג לטובתה, אני מכירה את הסיסמאות האלה שלכם בע"פ וזה תמיד עשה לי ללעוג מבפנים כששמעתי את זה.
    מעניין את מי אתם יותר מנסים לשכנע, אותנו הנשים או את עצמכם הבוגדים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• וזה מסכם את רדידות המחשבה

שדון לילה
    24/08/2016

של עיקרי דרי הפורום הזה:
    אתם לא מצליחים להבין איך זה יוצא ש- 1=1-1 כי מינקות אילפו אותכם לחשוב במושגים של "סכום אפס". שלפיהם כדי שאדם אחד ירוויח אדם אחר צריך להפסיד.

ואצלינו, שבסופו של דבר חשוב זה האושר שלי, של אשתי ושל מי שבאותו זמן מזמינה אותי לחקור את חמוקיה ולהנות ממשעוליה. והמציאות היא ששלושתינו מרוצים ואף הרבה יותר ממרוצים. תודה לאל שהעניק לי את הליבידו שיכול לענג כמה נשים באותו יום ואכן זה מה שאני עושה.

וכול סיפורי הזוועה והנבואות האפוקליפטיות קורות אצל אנשים שחיים במימד צר של מסחרה, של חנוונים צרי אופק שמנהלים חשבונות קטנוניים בפנקסים קטנים ומרופטים מי לקח למי, מי חייב למי וכמה ומי העליב את מי ומתי.

אבל אנחנו לא כאלה.
    אנחנו שונים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שוב מזיין במוח עם סיסמאות

ליטל
    24/08/2016

וחושב שגילה את העולם מחדש.
    מה לא ברור?
    לא רוצה שבעלי יזיין אחרות והוא לא רוצה שאזדיין עם אחרים.
    עשינו הסכם, חתמנו נשבענו וכל השאר.
    אתה מפר את ההסכם הזה מול אישתך עם מליון חירטוטים וסיסמאות שנועדו רק להשתיק את מצפונך באשר ללמה אתה הולך אחרי הזין ולא שם זין (על אישתך אפילו)
    לא יועיל לך דבר, אתה טוען שדרכך היא הנכונה אך כךל זמן שאין לך את הביצים לבוא לאישתך ולומר לה שזו הדרך שלך כמו (שאתה עושה כאן גיבור אחרי מסך ומקלדת) , אתה סתם חרטטן חרמן חמוש במילים גבוהות שלא מרשימות אף אחד ואתה מצטייר כעוד אחד מיני רבים מזיל ריר אחרי כל זוג ציצים שרואה.
    עכשיו תכתוב עוד כמה פסקאות על כמה אנחנו אלה שעדיין מכבדים את החוזה שעשינו עם בני זוגנו צרי מוח.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מזיין - כן. ונהנה מכול רגע

שדון לילה
    24/08/2016

לכול הסכם, במיוחד להסכם ארוך טווח יש תוכף כול עוד שני הצדדים רוצים לקיימו.

כשבעלך לשעבר חתם איתך על ההסכם היית אולי צעירה ויפה. עברו השנים, ההזנחה והשנים שעברו עשו את שלהם ואת כבר לא ההיא שאיתה הוא חתם את ההסכם וגם לא מספקת אותו בסקס ו/או במובנים אחרים. אולי על הדרך גם גילה צדדים באופי שלך שלא הראית לו לפני ההסכם - וגם את זה לא אהב. יכולות להיות אלף סיבות ויותר.
    אז הוא החליט להפר/לבטל את ההסכם ועכשיו את גרושה, מסתובבת בפורום גרושות ומנסה ללמד אחרים איך צריך לחיות?

אני, עם הנשים שמרגשות אותי לא חותם הסכמים ארוכי טווח. את יפה, סקסית ומנענעת לי את הלבלובית כרגע? - בואי נעשה סקס עכשיו. את לא? אז לא.
    ומה יהיה מחר? אם מחר תהיי גם יפה וסקסית ומנענעת לי את הלבלובית אז גם מחר נזדיין. ואם מחר לא? אז לא.
    תקראי לזה "הסכם לטווח קצר"

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כנס כנס תקרא משהו פעם אחת ולתמיד.

ליטל
    24/08/2016

אני עדיין נשואה וכן בפעם הראשונה, אין לי גרוש ולא נראה לי שיהיה לי אחד בקרוב.
    שנית מה שאני עשיתי ברברס לא תעשה בהילוך ראשון בחיים ולכן מדברת מהמוןןןן ניסיון.
    בזכות/באשמת המראה שלי שלפעמים הא נטל וכל מה שבורכתי ע"י אל הגנים והתורשה (במיוחד בחזית) אני כל יום נתקלת בך.
    כן כן שדוני לילה כאלה חרמנים מזילי ריר, התרגלתי...
    שמעתי כבר את כל התירוצים למה להתחיל איתי ע"י נשואים וכל מה שכתבת לעוס.
    אז נכון יבוא יום וכבר לא אהיה כ"כ חטובה ומושכת ואולי גם בעלי לא, אבל החברות והיכולת שלנו לעמוד בחוזה שחתמנו תפצה על הכל ושנינו נישאר יפים ומושכים זה לזו. אוי לנו אם אנחנו יחד רק בגלל המראה והסקס.
    אגב אני תוהה מה אישתך תחשוב למקרא הדברים האלה שהיא כבר לא מספיקה מושכת ומספקת.
    חלאס לחרטט, לכל אחד יש את הזכות להתחרט. יש דבר כזה שנקרא גירושין.
    אבל אם אתה מספיק פחדן ולא יכול אז לך תזיין כמו חצי מהגברים רק אל תבוא לי לפה ותגיד שזו הדרך הנכונה.
    נראה אותך אם אתה כ"כ צודק אומר את זה לפרטנרית שלך לחיים לא כאן בסתר למי שאתה לא חייב להם דבר והם לא לך ואין מחיר לשלם.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כן, כן, ואני סנטה קלאוס בערך

שדון לילה
    25/08/2016

כמו שאת נשואה וכוסית.
    לא צריך להיות פסיכולוג מדופלם כדי לזהות בכתיבה שלך את העצבנות והתיסכול של נעזבת/נבגדת והדבר תואם גם את העובדה שאת מסתובבת כאן בפורום ותוקפת כול מי שמזיין מהצד או מתכננת להזדיין מהצד.

כדאי שתקראי פעם אחת ותביני - כוסית נשואה תכתוב כאן ותתגרה בי רק אם היא חושבת שכך תוכל להכניס אותי למיטה (שזאת טעות כי יש יותר פשוטה להכניס אותי למיטה) כי כמו שזה נראה אני היחידי כאן שאינו חדל אישים.

אל תנסי ללמד אותי איך לחיות את החיים שלי כי בינתיים החיים שלי נראים הרבהההה יותר טובים מאלה שלך, כי אצלי הם באמת ושלך רק בדימיון, יא כוסית מדומה.

ולסיום אני יכול לשמח אותך שהיום בצהריים מיזמזתי לראשונה שדיים מנותחים. כלומר שדיים שהייתי מודע לכך שהם מנותחים. ואגיד לך משהו.... הם נראים ומרגישים אחלה. שאפו למנתח.
    בחורה רווקה שהיינו בקשר ידידות עם פריוולגיות. היו לה ציצים קטנים אבל מבחינתי סקסיים בטירוף, במיוחד העטרות הוורודות סביב הפטמות שלה... ורגישות נורא.
    כשהתחתנה הפסקנו להיפגש. עברו כמה שנים, לאחרונה יצרה קשר ונפגשנו צהרים.
    ככה שיחה של השלמת פערים והיא קלטה שאני בוהה בציצים שלה שבפרוש לא מסתדרים עם מה זאני זוכר ממנה. היא חייכה ואמרה "אה, לא סיפרתי לך, יש לי שטלים, עשיתי לא מזמן" וגם... "רוצה למזמז? תשווה עם מה שהיה פעם?"
    שאני אוותר? זין!
    נו, טוב, טלפון לבעלת הצימר ולא ביזבזנו אף דקה שם. פתאום הציצים שלה הפכו לשדיים, כבדים כאלה ביד. גמישים יותר אולי.
    אבל הכוס חם, מגולח ורקוב כמו פעם.
    יאממייייי....

החיים יפים, אתיקה,
    שקלת אולי ניתוח?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אתה יודע מה הכיף כאן לעומת המציאות?

ליטל
    25/08/2016

אני לא צריכה להקשיב או לקרוא מעבר לכותרת שלך.
    ואיזו מילה וחצי שקלטתי ברפרוף
    את הסיבות שיש לי לקרוא כאן אחסוך מהכלל.

אתה בעצם מאונן כאן את הפנטזיה שלך שכן אין לי ספק שסקס אתה תשיג רק בתשלום במציאות ולזיין את ההמוח לא נחשב.
    קלטתי פתאום שאתה כנראה יצור שאף אחת לא רוצה ולכן אתה כל כך ממורמר ושונא את החברה ומוסכמותיה.
    אז בוא ונבח את דבריך שוב איש קטן.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• איך תפסת אותי על חם

שדון לילה
    25/08/2016

בשעה כזאת אני בוידיאו קצר עם מישהי שלפחות בשלב ההתחלתי נראית כמו אחת ששווה פגישה. הנה הוא זקוף לי שוב. אולי אאונן קצת במקלחת לפני השינה כי אשתי כבר ישנה מזמן אז היום יש לה מנוחה ממני.

אבל את.... באמת מעניין אותי לדעת מה אישה כוסית נשואה שבעלה חושק מה עושה מול מחשב בשעה כזאת מול מחשב והיא לא מחפשת מהצד? אחת כזאת כבר מזמן בכפיות בחלום השלישי. אז מה את חושבת שכולם מפגרים ולא קולטים שאת ערירית?

את יותר נראית לי כמו אחת הדבעות הגרושות ועזובות שמסתובבות באתרי היכרויות עם תמונת פרופיל שהורידו מגוגל תמונות ומנסה לצוד איזה פראייר שאולי יסכים לעשות לך טובה גם אחרי שיראה אותך במציאות.
    בטח מבאס את התחת לעבוד כול כך קשה ולצוד רק לוזרים מעוותים כי איך אומרים במקומותינו - כול הגברים השווים באמת או נשואים או שכבר יש להם חבר (=:

אז לילה טוב, אני גמרתי את היום שלי על הצד הטוב ביותר עם פוטנציאל לימים הקרובים.
    ואת..... אל תשכחי להחליף את הסוללות בוויברטור. מרוב פעילות עצמית עוד לא השקעת בנטענות? אל תתקמצני כי זה הכי קרוב לסקס שיש לך כבר.... כמה שנים?

Ciao

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נכון שאתה מאלה שמבקשים מנערת הליווי

ליטל
    25/08/2016

שתגיד להם שהם גבר גבר בשלוש דקות שהם מחזיקים?
    חחח מסכן שכמותך.
    לא נורא גם עולם הפנטזיה הוא מפלט ליצורים נטולי חיים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היי ליטל, נראה לי קצת לא הוגן כלפי

מאור
    25/08/2016

שפתחה את הפוסט הזה שהוא הפך לכזה .
    את גם צריכה להבין שהבחור מסכן במידה מסוימת שחי את הפנטזיה של עצמו אלא שאם את מגיבה לו את קצת מתדלקת אותו וזה חבל.
    אולי כדאי כמו שאר המשתתפים להתעלם מהמסכן ולהתמקד במי שבאמת צריך את דעתך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היי מאור. זה נכון אבל

ליטל
    25/08/2016

ממילא אף אחד כבר לא היה מגיב לה והפוסט התקפל פנימה.
    ואנחנו כאן נקרעים כאן מההזוי הזה שתוקע פנטזיות חי בסרט אז לא נורא אתם תסלחו לי חח
    קצת מתבאסת שהוא לא כותב בטח הזכרתי לו את נערת הליווי אז...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היי מאור. זה נכון אבל

ליטל
    25/08/2016

ממילא אף אחד כבר לא היה מגיב לה והפוסט התקפל פנימה.
    ואנחנו כאן נקרעים כאן מההזוי הזה שתוקע פנטזיות חי בסרט אז לא נורא אתם תסלחו לי חח
    קצת מתבאסת שהוא לא כותב בטח הזכרתי לו את נערת הליווי אז...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ברור לך שאת לא לוחצת על שום קישור

מאור
    26/08/2016

נכון? (:

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• נו נראה לך?? לא מתייחסת ללוזרים

ליטל
    26/08/2016

למען האמת לקח לי כמה רגעים להבין לאיזה לינק חחח

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

ליטל
    26/08/2016

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

ליטל
    26/08/2016

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אין לי מושג למה זה מתעקש לשכפל

ליטל
    26/08/2016

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מה קשור חברות מה?

ליטל
    24/08/2016

אף אחד לא אמור לדעת מלבדה.
    מקסימה עד שתדע שבעלה המקסים גם מענג אחרות מהצד בזמן שחושבת שזכתה במינימום מקסימום.
    אל תיתמם שאתה דואג לטובתה, אני מכירה את הסיסמאות האלה שלכם בע"פ וזה תמיד עשה לי ללעוג מבפנים כששמעתי את זה.
    מעניין את מי אתם יותר מנסים לשכנע, אותנו הנשים או את עצמכם הבוגדים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יחסים

הנבגד
    21/08/2016

שלום לנבגדת,

מדברייך ניתן להבין בבירור כי בעלך בוגד בך.
    זה לא שמשהו לא בסדר איתך, אני בטוח שאת אישה יפה ,חמה ואוהבת.
    הבעיה היא בבעלך.
    כנראה שקיים בו יצר הבגידה, זהו יצר פנימי והרסני שטבוע בסוג מסוים של אנשים.
    הוא לא מעוניין ללכת איתך לטיפול זוגי כי הוא יודע שבטיפול הוא ייאלץ לחשוף דברים ויהיה לו קשה לרמות איש מקצוע שמיומן בטיפול בבוגדים.
    אני חושב שכדאי לך ללכת לטיפול אפילו לבד, מטפל טוב ינחה אותך כיצד לנהוג.
    תתחילי לחשוב על עצמך ואיך את יוצאת מהמצב שנכפה עלייך

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה

נבגדת
    28/08/2016

תודה על העצה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• גברים למען בורקה יוניסקס בחופי הארץ
    שדון לילה
    26/08/2016

בשנים האחרונות פשה תופעה בחופינו הקדושים: אחדות מהנשים לובשות ביקיני שקטן עליהן בהרבה מאוד מידות ובשריהן זולגים מכול הכיוונים. יש גם גברים כרסתנים.
    בשני המקרים הנ"ל נראים כאילו לא לובשים למטה דבר כי המפלים מכסים הכול עד לירכיים.
    אני בעד שיחסכו טראומה משאר באי החוף וילבשו בורקה!

לעומת זאת נשים כוסיות יחוייבו לבוא טופלס ובמכסימום חוטיני מינימלי.

הוספת תגובה

תמונה