פורום פרידות, גירושין, בגידות - יש לך שאלה?

הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• גירושין, בגידה, ואיך ממשיכים הלאה??
    חסויה
    24/11/2016

אני בת 25 והתגרשתי לפני כמה חודשים אחרי שנתיים של נישואין וחמש שנות זוגיות. אני והגרוש שלי חיינו בארצות הברית בשנים האחרונות ובעקבות הפרידה חזרתי לגור בארץ.
    הגירושין שלנו היו מזעזעים פתאום התגלה בו צד נוראי שלא הכרתי קודם. מלווה באלימות מילולית קשה ועוד דברים שאעדיף לא לפרט. בנוסף גיליתי שהוא בגד בי תקופה אורכה עם משהי שעבדה איתו והייתה סוג של חברה שלי. אני מעולם לא הייתי בחורה קנאית ותמיד סמכתי על הבן זוג שלי בעיניים עצומות והשאלה שלי היא איך לא לתת לבגידה ולפגיעה הנוראית שחוויתי להשפיע עלי בקשרים הבאים שיהיו לי? הדבר האחרון שאני רוצה זה להפוך למפלצת קנאית שמפקפקת בכל דבר כי זה פשוט לא מי שאני ומה שאני רוצה להיות אבל אני מפחדת שהטראומה מהנישואים שלי תשפיע.. מה אומרים?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• מה אומרים? שבארצות הברית יש משהו לא טוב באוויר

שדון לילה
    24/11/2016

יותר מידי סיפורים על זוג שהיה בארה"ב והתפרק לרסיסים.
    אולי כדי לאזן חזרה את הצ'י שלך תסעי לפפואה גינאה?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלום לך

נלי
    29/11/2016

הרגשתך מובנת לחלוטין. החששות והתסכול כתוצאה מחווית הבגידה הן לא פשוטות כלל. חשוב שתדעי, כל האנשים הבוגדים עושים זאת מתוך משבר פנימי, חוסר בטחון עצמי וסיבות נוספות שאינן קשורות כלל לנבגד. התקופה שאת עוברת קשה מאוד אולם את עדיין צעירה ויכולה בהחלט להתגבר על העבר. היי חזקה בטחי בעצמך שבעתיד לבוא תמצאי את האדם המתאים לך. האינטואיציות שלך לבטח מחודדות הרבה יותר מבעבר, סמכי עליהן ותצליחי בכל. בהצלחה :)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מבולבל רגשית מרומן בעבודה
    נימצא באותו מצב
    11/11/2016

נימצא באותו מצב. נשוי. שמחזר אחרי אישה נשואה. כבר שנה ביחד בעבודה וזה קשה מנשוא חיי פעמיים. בהתחלה היה כייף ריגוש מעניין. לשנינו. ניכנסנו ללופ של ליטופים נשיקות חיבוקים. ללא מין שיחות נפש היכרות. תמונות ועכשיו. התמונה לא ברורה. יש נתק. זה מכאיב. וקשה עובדים. יחד באותו חלל ן.

הוספת תגובה

תמונה

• שתי אפשרויות

נלי
    13/11/2016

לדעתי שתי אפשרויות עומדות בפניך:
    האחת להמשיך כך, לא לספר לאשתך דבר, להתבשל עם עצמך ולהגדיל את הריחוק מאישתך ובכך להחמיר את משבר הזוגיות.
    ואפשרות שנייה היא, להיפתח בפני אישתך ולספר לה הכל ולתת סיכוי לזוגיות אפילו להיעזר בייעוץ זוגי. לעיתים כדי לבנות מחדש יש צורך לשבור את הקיים.
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• פחות דיבורים יותר סקס

שדון לילה
    18/11/2016

תעשו מנהג קבוע - צימר לכמה שעות חת לשבוע או שבועיים והכול יסתדר.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• זקוקה לעזרה עקב רומן שמסתיים
    חסויה
    15/11/2016

אני עם בעלי מגיל 20, כבר 15 שנה. נשואים עם ילדים קטנים. החיים שלי היו מושלמים.
    אני בחורה מטופחת ויפה. לאורך השנים היו כאלו שניסו להתחיל איתי- אך אף פעם לא שיתפתי פעולה.
    לפני חצי שנה התחיל איתי בחור שהכרתי במסגרת העבודה. איננו עובדים יחד יום יום אך מתראים מפעם לפעם במסגרת עבודתי.
    אנחנו מכירים כבר למעלה משנה, ותמיד היו מבטים ומשיכה- גם מצדי וגם מצדו. ראיתי את זה כפלרטוט לא מזיק.
    ואז התחילו הודעות ממנו.
    גם הוא נשוי עם ילדים קטנים ואשתו אפילו בהיריון.
    שיתפתי פעולה עם ההודעות ופתחנו ברומן סוער שנמשך עד עכשיו. הוא היה מאוהב בי לחלוטין ואני נסחפתי.
    אלא שעכשיו משהו השתנה. תדירות ההודעות פחתה, אני מרגישה שהוא לא כמו שהיה. תמיד אני שואלת אותו אם הוא רוצה להמשיך והוא אומר שכן בביטחון מלא, ואז נעלם לעוד יום או יומיים.
    הפגיעה בבני הזוג היא נוראית וקשה. מה שעשיתי נוגד כל עיקרון וכל ערך שאי פעם היה לי בחיים. אני מתייסרת. אבל עם זאת- מאוהבת בגבר האחר עד מעל הראש. הדבר משפיע עליי ומוריד את התפקוד היומיומי שלי בעבודה, בבית, עם הילדים ועם בעלי. הכול הכול השתנה. אני חושבת עליו בלי הפסקה. מתה לחתוך ממנו אבל לא מסוגלת וכל פעם יוצרת קשר מחדש. אני לא יודעת אם זה היה דועך אם לא הייתי יוצרת קשר.
    אני במצוקה נפשית קשה. רוצה לבכות כל הזמן ובכלל לא בא לי לקום מהמיטה בבוקר.
    איך מרימים את הראש, ממשיכים הלאה וחותכים ממנו סופית?

הוספת תגובה

תמונה

• 3 שעות איתי בצימר ואת שוכחת ממנו

שדון לילה
    18/11/2016

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מידות קוטר - מהו ההיקף?
    אנונימי
    17/11/2016

יש לך את המספרים של העובי לא בקוטר אלא בהיקף? איפה יהיה היקף של 13.3-4 בקטגוריה? תודה.

לקביעת תור
    סגירה
    מידות קוטר - מהו ההיקף?

הוספת תגובה

תמונה

• חרדות וocd וזוגיות שניה מורכבת
    זהבה
    13/11/2016

שלום לכם !אני גרושה בת 44 עם שני ילדים בוגרים אחד מהם התחתן לפני חודשים והם חיים איתי עד שאני עוברת בעוד שנה וחצי .אני הכרתי בחור בן 52 אנחנו כבר ארבע שנים בקשר און אנד אוף אני זאת שכל הזמן נפרדת ממנו .המון פעמים נפרדתי ממנו כי הוא כזהיותר מידי פדנדט לגבי בריאות והוא חוזר בתשובה אז הוא ממש באדיקות עושה את כל הדברים לשבת שזה משהו שאני גדלתי על שמירת שבת אבל אני כבר לא עושה את זה אני נפגשת איתו פעם בשבועיים אני עושה אצלו שבת משישי בערב שבו הוא מבקש שאגיע להדליק נרות וכמובן אני מחכה איזה שעה עד שהוא מגיע . הוא חי עם הבן שלו בן 25 שגם הןא שומר שבת אדוק .לי קשה שאני שם זה כמו כיפור בשבילי לכן בצהריים אני כבר עפה משם לביתי .חוץ מזה שזאת בעיה גדולה בפני עצמה אני סובלת מocd מאוד קשה שזה מתבטא בניקיון אובר ומצד שני נרתעת מלשבת ולגעת בדברים ואנשים אז שאני אצלו אני לא מרגישה בנוח אפילו שהוא מבחינת ניקיון בינוני מינוס סליחה על הדירוג . הבעיה היא שאני לא יכולה לשבת בשירותים אצלו ולהתנגב עם מגבות שלו ואז אני מביאה בשקט מהבית מגבת או מתנגבת עם מגבות נייר גדולות בקיצור סיבכתי לעצמי את החיים הוא רואה שאני שוטפת ידיים כל שנייה ממש עם מלא סבון וכשהוא לא רואה אני שוטפת עם אקונומיקה שרפתי את העור שלי עד כדי כך אבל אני ממשיכה כאילו זה לא מפריע לי אתם מבינים .אני בדיכאון אין לי חשק לצאת לשום מקום ממש קשה לי הוא מציע אבל אני דוחה אותו כל הזמן כל פעם בטענה אחרת ומתחמקת ממנו במיטה כי הניקיון מפריע לי אתם מבינים .הלכתי לטיפול פסיכיאטרי ופסיכולוגי קיבלתי כדורים הם עזרו במקצת אבל הפסקתי כי אני לא טובה בלהתמיד לשתות כדורים על בסיס יומיומי ומה שקורה זה שאני מתדרדת אני ממש בוכה כל הזמן והוא לא מבין מה עובר עליי כי אני לא רוצה להגיד לו שאני עם כדורים י חשוב שאני משוגעת והוא לא בעד כדורים כאלה .הוא רק יראה את התפועות לוואי ייכנס לפניקה ולי זה לא מפריע אני לא ייקית הוא כן . הוא בן אדם טוב ממש אבל יש לו את השריטות שלו כמו שיש לי .הוא אבא קשה לבן שלו מאוד אבל הבן של זה יס מן שלו .שזה מפריע לי אבל שותקת לא מתערבת .הוא הציע לי לבוא אליו נגיד פעמיים שלוש בשהוע לחיוות אצלו או לבוא סופש אבל אני לא רוצה .אני צריכה את השירותים שלי את האמבטיה שלי וזה קשה הוא מתלונן שאנחנו לא מתקדמים בקשר שאני לא עושה שום צעד לבנות את הזוגיות שאני לא חושבת על עצמי והוא אומר שאני שמה אותו בתחתית הסולם מבחינת איכפתיות כלפיו .אצלי זה קודם כל הילדים אחר כך הוא והוא כמובן לא מסכים .הם גדולים תשחררי הם לא צריכים אותך אבל קשה לי מאוד לעשות את הצעד הזה לגור אצלו כמה ימים איך אסתדר מבחינת הניקיון מבחינת זה שלא נוח לי שם. אני עברתי גם טראומה מינית בגיל חמש או שש כנראה שהאובססיה מזה אני מנחשת . ואני חייתי עם בעל שבגד בי על ימין ועל שמאל עד שהצלחתי להתגרש אז כנראה שזה גם מזה . אני רוצה להיפרד ממנו אבל מצד שני הוא מכיר אותי כבר הוא יודע פחות או יותר עלי הכל לכי תתחילי הכל מחדש .ומי זה יהיה אלוהים יודע שלא יפגע בי בכל מיני דרכים שלא ירמה אותי אתם מבינים .אבל מצד שני בהתחלה היתה לי התלהבות להיות איתו עכשיו אין זה נגמר והוא שם לב לזה וזה מפריע לו מאוד אבל זה המצב שלי אני עוברת משהו ולא יודעת מה לעשות משהו רע עובר עליי מה יהיה אפשר עזרה מפה .כי ללכת לפסיכולוג ניסיתי וזה הרבה כסף שאין לי אותו . תודה רבה וסליחה על המגילה שכתבתי . הוא מאוד קשה לו שאני לא באה אליו להיות איתו במשך השבוע אבל אני עובדת קשה עד שעות מאוחרות ולא ב

הוספת תגובה

תמונה

• אשתי מאוהבת במנכ"ל שלה
    מיכאל
    08/11/2016

ביום שישי הרגשתי משהו מפריע לי שאישתי שיקרה כאשר שאלו אותה על המנכ"ל שלה בעבודה ואמרתי שהוא ניראה טוב כן אני מכיר אותו היא כבר 5 שנים עובדת שם היא מיד ענתה שלא .
    בערב היה לי זמן בדקתי את הטלפון שלה והסתכלתי על ההודעות בהתחלה הכל היה ניראה תקין הודעות הקשורות מהעבודה אך מצאתי הודעה שהיא לא מחקה רציתי למות
    היא כתבה לו שהיא מאוהבת בו ושהיא מנסה לשכוח ממה שהיה והיא יודעת שהוא לא יוכל לגעת בה לעולם ולהרגיש שלם עם עצמו ושהיא תעבוד על עצמה למרות שקשה לה ובסוף רשמה אוהבת אותך
    בגלל חברים ומשפחה שהגיעו עלינו לא יכלתי לעכל עדיין שתיתי יותר מהרגיל בסוף בלילה הראיתי לה את ההודעה שהיא שלחה(שלחתי אותה לעצמי) היא התחילה לבכות שנשבעה שלא היה כלום ושהיא כן מאוהבת בו אבל אוהבת אותי מה שהפריע הכי הקב"ה זזה שהיא לא דיברה איתי וזה נמשך מעל חצי שנה אבל הכי פוגע זזה שהם דיברו על הרגשות שלהם בניהם יש לנו בן מקסים אני אוהב אותה אבל מה אני עושה ?! איך להתמודד ביומיים האחרונים התחלתי לכתוב וקראתי לה את מה שעל לבי היא בכתה המילים היו מאוד קשות והחלטנו לעבוד על להציל את הנישואים אבל אני מרגיש שאני זה שוב הכל על הגב ורק אני מתאמץ להחזיר את האהבה והתשוקה האם נכון לי להמשיך לנסות או פשוט לעזוב...

לקביעת תור
    סגירה
    אשתי מאוהבת במנכ"ל שלה

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה משהו???

מיכאל
    09/11/2016

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

הנבגד
    10/11/2016

מיכאל,
    לפי מה שמתאר , רוב הסיכויים שתפסת קמצוץ ממה שקורה באמת. תפסת את אשתך בוגדת בך .
    וזה שהיא מכחישה , זה טבעי. אל תצפה שהיא תודה מיד.
    תפוס את עצמך בידיים ותבין מה קורה מסביבך למרות שזה קשה ואין לה יכולת להאמין שזה קרה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• איך שורדים את זה

מיכאל
    10/11/2016

האמת שאני לא מאמין שהיא ברמת בגדה בי פיזית אני יכול להגיד את זה בביטחון תמיד יש את האפשרות שאני תמים או טיפש אבל בשבוע הזה ראיתי כל כך הרבה שינויים פתאום ביחסים בני לאישתי .
    עוד לא החלטתי האם להיפגש עם אותו בחור .דאגתי שאישתי תודיעה לו שאני יודע והוא בתגובה ענה לה שהוא מבין את כל הכעסים שלי ומצטער ומוכן לשבת איתי.
    גם עם אישתי שיקרה לי תקופה המטרה בשיקום הקשר הוא להמשיך לתת אימון ברור שלא אימון עיוור אבל כרגע אנחנו דואגים להגיד את הכל כל השאלות כל התשובות האמת כל מחשבה כל כעס ואני מקווה שזאת תהיה הדרך להציל את הנישואים

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יישר כוח

נלי
    13/11/2016

ראשית כל הכבוד לך על המאמץ, זה לא ברור מאליו. הימים הראשונים לאחר הגילוי לא פשוטים כלל (בלשון המעטה). אני מסכימה איתך שהדרך לשיקום האמון היא פתיחות מלאה. תשתדלו לצאת הרבה יחד לפחות פעם פעמיים בשבוע, צברו חוויות שלא עשיתם עד כה. זה מאוד עוזר לשיקום הזוגיות. בהצלחה רבה :)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• משבר קשה בדרך לרבנות
    טלי
    23/10/2016

עזבתי את בעלי בגלל המשפחה שלו שהתערבה ביחסים ושברה את הכלים לא יכולתי לספוג יותר את השתיקה שלו בנושא והגיבוי שלו בהם זה קשה זה שורט אנחנו שנה פלוס מנסים להביא ילד לעולם... אהבה עצומה נשברה בפיצוץ אדיר ועכשיו.. פתחנו תיק בהסכמה שנינו באגו טריפ כולם מסביב מתערבים ובלאגן אחד שלם אנחנו בניתוק מוחלט לפעמים אני מנסה להתקשר או לשלוח הודעה אך הבנאדם קר אלי מאד ומבחינתו אין על מה לגשר... איזה טמטום מי שמפסיד יותר זה בטוח הוא... מה עושים ? שבועיים לגט!!!

לקביעת תור
    סגירה
    משבר קשה בדרך לרבנות

הוספת תגובה

תמונה

• סוף הוא התחלה חדשה

נלי
    13/11/2016

שלום לך,
    לפי דברייך שניכם כבר בסוף תהליך גירושין. מה שנותר לך לעשות הוא להשקיע בעצמך ולהאמין שעוד יגיע האדם שישלים אותך ויחד תבנו בית של שלום. שיהיה בהצלחה :)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בעיית אמון רצינית בנישואים
    אליעד
    21/10/2016

משבר אמון חזק וחריף עם האישה אובד עצות כבר מה לעשות ונפשי סוערת ומבולבלת

הוספת תגובה

תמונה

• לא

אמלי
    23/10/2016

מה המשבר בדיוק? אני מבינה שאתה מבולבל אך תדע שכל דבר אפשר לפתור אולי תספר לי?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלום לך

נלי
    13/11/2016

לצערי לא פירטת דבר למעט שאתם במשבר אמון קשה. ובכל זאת לדעתי הדבר הראשון הוא להירגע. נשמע אבסורד אבל הנכון ביותר. חשוב שלא תשתף משפחה וחברים במצב, ותשב עם אשתך ונסו ללבן את הדברים ככל האפשר. תן לעצמך מספר שבועות להתאפס ולחשוב יותר ברור, בהמשך תוכלו ללכת לייעוץ זוגי לקבלת כלים להתמודדות והתנהלות. שיהיה בהצלחה :)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• זוגיות במשבר- עם ילדים
    שירה
    21/10/2016

שלום לכולם
    אקצר ואגע בנקודות העיקריות.. זוג נשוי 5 שנים פלוס 2 ילדים. מרגישה שמאז הלידה הראשונה כלום כבר לא אותו דבר. רבים על כל דבר שאפשר. החל מחינוך הילדים ועד הדברים הקטנים של סדר וארגון הבית. מרגישה מתוסכלת וממש כבויה. בעלי לקח את המושכות בבית ולא השאיר לי מקום להוביל. חשה שהוא מרגיש שאני עוד אחת מהילדים בבית. כל הזמן מעביר עליי ביקורת . לא חשוב מה אעשה כלום לא טוב. אני עובדת משרה מלאה בחברה מוכרת בתפקיד בכיר. הבית תמידדד נקי מסודר, תמיד יש אוכל בריא. ועדיין תמיד תינתן לי ההרגשה שזה לא מספיק... התייאשתי....

לקביעת תור
    סגירה
    זוגיות במשבר- עם ילדים

הוספת תגובה

תמונה

• זוגיות במשבר -עם ילדים

לי
    22/10/2016

היי.
    אני נמצאת בדיוק במצב שאת מתארת..נשואה פלוס 2 ילדים קטנים מאוד. בעלי אדם שתלטן ותמיד מעביר עליי ביקורת ,מה שלא עושה יש תלונות. תמיד הוא יודע הכי טוב איך לעשות ומה צריך לעשות. לא נותן לי מקום לבטא את עצמי בבית. את המחשבות שלי,את הרצונות שלי. זו נקראת אלימות נפשית. אני כבר הרגשתי בכלא מזמן והגיעו מים עד נפש. המריבות לא פוסקות, נמאס לי לחיות תחת ביקורת שלילית. פתחתי בהליך גירושין וכעת דורשת את הזכויות שלי. בימים האחרונים שוחחנו בינינו הוא אמר שחבל על הילדים אבל עדיין ממשיך להאשים אותי ולהפיל עליי את הבעיות. אני מציעה לך לעצור את הכול, לקחת אותו לשיחה ולהסביר לו שהוא צריך להפסיק עם הביקורת כי הוא מוביל לדרך לא טובה ביחסים ביניכם. זמעכשיו הדברים צריכים להשתנות .תעמידי גבולות ברורים ותעמדי בהם. אל תוותרי על הרצונות שלך כי הוא ינצל את זה. אם לא תתפסו את הבעיות בזמן זה רק ידרדר ועלול להגיע לפרידה ואולי חס וחלילה לגירושין. תדעי לשים גבולות אך עם זאת תמנעי מויכוחים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ללי

שירה
    22/10/2016

העניין שזה לא נובע אצלו משליטה. יותר מפרפקציוניסטיות. טוען שאני מבולגנת , מפוזרת, הוא ממש מסודר חייבת לציין. חשוב לו לגדל את הילדים לפי הספר. לפי מה שכתוב כל שלב הם צריכים לבצע. ממש יש לו צק ליסט. ואני...ממש לא בגישה הזו. אני יותר זורמת. נגד לכפות, לאלץ, להכריח.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שיחה כנה ונכונה

נלי
    13/11/2016

שלום לך,
    אין ספק שקשה לך, שתי גישות חינוך שונות בהחלט מקשות על חיי הנישואין. אני מציעה לך לקבוע איתו לדייט במסעדה (מקום פומבי כך שתהיו חייבים להקשיב זה לזו, בלי אפשרות לקום באמצע השיחה) ולדבר איתו על הדברים שמפריעים לך ונסו יחד למצוא פשרה לכל נושא. כלל חשוב, בתחילת השיחה השתדלי לפרגן לו בדברים מסויימים, אחר כך הציגי את דברייך מבלי לומר את המילה "אתה". כך שלא יהיו האשמות מצדך. בצורה כזו אני מאמינה שתוכלו לגשר על הכל. שיהיה לך המון המון הצלחה :)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• צעירה מפחדת מהסטטוס גרושה
    חסויה
    17/10/2016

אני בת 25 התגרשתי לפני חודשיים אחרי שנתיים שלי נישואים. הגירושים הגיעו מהצד שלו אני ניסיתי להלחם עד שהבנתי שאם אין רצון הדדי עדיף לוותר.
    אין לי ילדים, אני בחורה צעירה ונראית טוב. אבל נורא מרתיע אותי הסטטוס גרושה. אני מפחדת שכשיגיע הרגע שארגיש שאני מוכנה לצאת לדייטים וכדומה כשגברים ישמעו שאני גרושה זה משהו שיפריע. בעלי לשעבר היה גרוש ללא ילדים כשהכרנו וזה לא הפריע לי כלל אבל אני יודעת שלא תמיד נשים גרושות מקבלות את אותו היחס כמו גברים גרושים. אשמח לשמוע חיזוקים:)

הוספת תגובה

תמונה

• מה יש לך?

שדון לילה
    17/10/2016

הרי את כבר בסטטוס של גרושה אז מה ההתלבטות כרגע?
    לא יודע מה את מתכוונת לעשות. את גרושה ללא ילדים אז את יכולה להזדיין כמו שפנה, ללכת למנזר, לחפש בעלול חדש או כול דבר אחר שעולה לך בראש, לא?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה

חסויה
    18/10/2016

כן אני כבר גרושה אין מה לעשות עם זה
    פשוט מעניין אותי לשמוע מה הגברים בארץ חושבים.. אם זה משהו שמפריע

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ברמה העקרונית לא, אבל

שדון לילה
    20/10/2016

אחר ומנסיוני האישי ומניסיונם של חברים שעוד מחפשים זוגיות אחרי שהתגרשו, אני למדתי שלרבות מהגרושות יש בעיות...... אקרא להן בעיות פסיכולוגיות מסויות ולכן לו אני הייתי מחפש זוגיות ופוגש גרושה שמוצאת חן בעיני הייתי מנסה יותר לתהות על קנקנה לפני שהקשר נהיה רציני.

אני דווקא בקטע של סקס וסימפטיה עם נשואות וגם שם יש פה ושם נשים שמפתחות תלות או מתאהבות אחרי האורגזמה הראשונה אבל שם לפחות עצם היותה נשואה מרסן את השאיפות האלה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• היי חזקה הכל יהיה בסדר

נלי
    13/11/2016

את עדיין מאוד צעירה, האמיני בעצמך שעוד תמצאי את הזיווג שלך. וכשהוא יגיע אין ספק שממש לא יעניין אותו הסטטוס שלך. איחולי הצלחה :)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חוסר אהבה בנישואין. מתגעגעת למגע אוהב
    לימור
    15/10/2016

אני חיה בנישואין ולא מאושרת. הכל בבית מתנהל על ידי בלבד. אני עצובה כל הזמן. יש לנו 2 ילדים עם צרכים מיוחדים.
    לפני שנים הכרתי בטעות גבר ממקום העבודה שעבדתי. הייתי שם יותר בשביל התשומת לב שלו.
    הכל נגמר לפני 8 חודשים. והכרתי בחור בפייס נחמד מאוד. הקשר ידידודי היה. שהחלטנו לקדם את היחסים הוא אמר שקשה לו ולא יכול לפגוע בה. נפגעתי ונשברתי.
    יודעת שזה הדבר הנכון לעשות.
    צריכה להתרחק מכל החרא הזה. כל הגברים מאכזבים אותי.
    נראית טוב לא מבינה מה הקטע שלי
    לא יכולה להתגרש כי לא אקבל מזונות.
    בנתיים קצת שקמנו אבל לא אוהבת אותו ולא מאושרת.
    חסר לי מגע מלטף של גבר. חום ותשומת לב.
    מרגישה נורא וכאב לב עצום

יש עוד שחווים נישואים כאלו?

הוספת תגובה

תמונה

• לא

שדון לילה
    17/10/2016

אבל אוהב סקס מהצד עם נשים שנראות טוב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ייעוץ זוגי - דחוףףף

נלי
    13/11/2016

יקירתי המצב שאת מתארת הוא איום ונורא לכל הדעות. ההצעה שלי פשוטה ביותר, לכו לייעוץ זוגי ועשו כל מאמץ להחיות את האהבה שהייתה לכם וקבלו כלים להתנהלות זוגית. לפי מה שכתבת אין לכם מה להפסיד. מאחלת לכם המון הצלחה :)

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בהליך גירושין וחושבת על שיקום היחסים
    רונית
    08/10/2016

שלום רב. אני בחורה בת 38, אמא לשני ילדים מקסימים בת שנתיים ובן 10 חודשים . מאז הריון הבת הייתי בבית עקב פיטורין. לאחר שילדתי ועברו שלושה חודשים בעלי אמר שנורא רוצה שנעשה עוד ילד; אמר ששנינו לא צעירים ואולי לא כדאי לחכות. היתה לו בעיה בספירת זרע וחששנו שייקח זמן להרות שוב. רצה הגורל ונכנסתי להריון אחרי חצי שנה . שמחנו שנינו. אבל מיד לאחר מכן החלו לקנן בי החששות שזה מהר מידי וצפוף מידי, עוד לא חזרתי לעצמי , היה לי דכאון אחרי לידה , לא חזרתי לעבוד לא שיתפתי את בעלי בנושא וכעסתי עליו שלחץ עליי. הרגשתי שזו היתה טעות אבל לא היה לי אומץ לעשות הפלה. טיפלתי בבת בבית עד להריון מתקדם. המצב החמיר כי כעסתי כל הזמן עליו בלי לספר לו למה וצעקתי עליו המון הוא הרגיש שקשה לו עם הצעקות . לאט לאט התחלנו לריב על כל דבר . נהיו רגשות שליליים ביננו והפסיק הסקס לאחר הלידה. הוא טען שהמריבות ביננו מרחיקות אותו ממני ולא בא לו. היה קשה לי עם זה והערתי לו על כך אך ללא הועיל. היתה אווירה קשה בבית מריבות אין סוף, עד שהרגשתי שאין מוצא למרות ייעוץ זוגי. החלטתי להגיש תביעת מזונות וכל שאר הדברים אך לא תביעת גירושין עדיין. אנחנו מתנהלים בבית משפט והמצב קשה ביננו. הוא רצה שאבטל את התביעות ונפנה לשלום בית. לא רציתי לבטל שלא יילך לרבני. המצב קשה כרגע, לא יודעת אם יש דרך לתקן. מודעת לבעיה שלי ולחלק שלי במשבר אך לא יודעת אם הוא מבין את חלקו ו/או רוצה לשנות. הוא לא פונה אליי ומנסה לדבר. יש לנו הסדרי ראייה . אני גרה אצל ההורים. מתלבטת מה לעשות. לפנות אליו ולהסביר לו מה גרם לכעסים שלי? להציע שלום בית? בעיקר קשה לי בגלל הילדים שהם קטנים מאוד וחושבת אולי ניתן לנסות שלום בית. מה דעתכם?

הוספת תגובה

תמונה

• שלום בית

דני
    09/10/2016

שלום לך,

לדעתי רוב רובם של הפרידות והגירושין לאחר לידה, האישה עם ים של הורמונים ולבעל אין כוח לכעסים ולמריבות והוא מחליט לוותר.
    הילדים שלכם קטנים, אתם רק בתחילת הדרך ויש מקום לתקן את המצב.
    תזמיני אותו לקפה לא ממקום נמוך אלא מתוך כוונה טובה לבחון האם ניתן לתקם. שבו על קפה, תדברו, תיפתחו, תנסו הכל כדי שזה יצליח. הוא צפוי להתאבדות כלכלית בגירושין ואת צפויה למאבק יומימי בגידול שני ילדים קטנים לבד ושלא נדבר על הנזק הנפשי הצפוי לילדים.
    אם ניתן לתקן אני בעד!

בהצלחה..

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מסכימה עם דני

נלי
    13/11/2016

מסכימה עם כל מילה של דני. חד משמעית - ללכת לשלום בית!!!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תחושת הזעם שלי נובעת מהרבה סיבות
    לירן
    26/09/2016

קשה לי לחיות עם המחשבה שאני חולקת את הבעל שלי עם עוד נשים. גם תחושת קנאה וגם כעס על כך שהוא לא מסתפק בי למרות שאני נראית טוב וגם משתדלת לספק אותו ביחסי מין אבל כנראה שהוא לא בעל של אישה אחת. אני לא מבינה איך אפשר לחיות עם המחשבה שהבעל שלך הוא לא רק שלך...
    אם לא הייתי יודעת או מרגישה מילא, אך יש את כל הסימנים ועדיין הוא מכחיש בתוקף וטוען לחפותו וזה מה שמרגיז אותי, אם היה מדבר, אומר מה מפריע לו, מה ניתן לשפר וכו' הייתי מעריכה אותו אך הוא בבית משדר עסקים כרגיל ומאחורי גבי מספק את תאוותיו.

הוספת תגובה

תמונה

• תנסי גם את לחלוק את עצמך עם עוד גבר

שדון לילה
    27/09/2016

או שניים ואז תביני איזה כיף זה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שדון לילה

דני
    27/09/2016

שלום לך,

אל תתייחסי להצעות המנסות לנצל את חולשתך הרגעית..ברור שהבחור לא מחפש את טובתך אלא זורק עצם שאולי יוכל להשתמש בה.

לגופו של עניין ולמצבך..רק כאשר יירד לבעלך האסימון הוא יפסיק עם הטעויות שהוא עושה.את חייבת לעשות משהו קיצוני בכדי לעורר אותו ולגרום לו לפלות לעשות במכנסיים..

הצעתי היא להודיע לו שאת לא מוכנה יותר לבגידות שלו שיעזוב את הבית ואת רוצה להתגרש..
    אמנם זה ללכת על הקצה אבל אם הוא יעזוב משמע שאף פעם לא היה שלך. אם יתחנן על חייו יש אפשרון לתקן.מכאן הכל שלך...

בהצלחה..

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה לדני חוסר אמון

לירן
    27/09/2016

היי דני

תודה על תגובתך זה מה שחשבתי לעשות.
    הוא לא יעזוב את הבית כי אין לו לאן ללכת ותמיד טוען שזה גם הבית שלו. אבל בהחלט אני הולכת להגיד לו שהקשר שלנו הסתיים מבחינתי ושהוא יכול לחפש מקום.
    אני חושבת שבגלל שבכל הפעמים הקודמות וויתרתי לו והמשכתי הלאה הוא חושב שגם הפעם זה יקרה וזו הטעות שעשיתי לא גרמתי לו לרעוד, הפעם אני נחושה להעמיד אותו במקומו.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ויתור

דני
    05/10/2016

שלום לך,
    ברור שהסיבה שוויתרת לו בכל אותן פעמים קודמות גורמת לו להבין ולדעת שאת לא ממש רצינית.

אם את רוצה שהניסיון יצליח את חייבת להיות חזקה ולא למצמץ.

אין לו לאן ללכת זה ממש לא עניינך, זו הדייסה שהוא מבשל שיאכל אותה גם...

ייתכן שאולי עוד כשתגלי שלהיות עצמאית ולא תלותית ובטח לא להיות סמרטוט של בעל בוגדני זה ממש לא כל כך נורא למרות שאני בעקרון בעד לנסות לגשר על הפערים...

בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תגובה לדני - חוסר אמון

לירן
    25/10/2016

דברתי אתו, לא מעוניין לעזוב את הבית טוען שזה גם הבית שלו. טוען גם שאין לי שום הוכחות שהוא בוגד ושאני מדמיינת, רק חיפש אוזן קשבת אצל האקסית וכלום מעבר לזה. אין לי שום דרך להשיג הוכחות, הסלולרי צמוד אליו ביום, בלילה במקלחת. יש לך רעיון?
    אני לא יודעת מאיפה להתחיל איפה פותחים תיק? רבנות? בית דין לענייני משפחה?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דני דני מלוכלך מלוכלך כול כך כול כך

שדון לילה
    27/09/2016

אם יבוא מחר לגן
    מי יגיד שלום לדן?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בגידה היא דבר נורא שלא נדע

אני
    13/10/2016

החיים לא אותו דבר אחרי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה בנושא הסכם גירושים
    ארנון
    22/10/2016

שלום, אני ובת זוגתי (נשואים שנתיים וחצי בקשר 6 שנים) החלטנו להתגרש ברוח טובה וסיכמנו על הכל, אני מכין הסכם גירושים המפרט את ההסכמות שלנו כדי ללמסור אותו לרבנות ולקבוע מועד גירושין.

שאלתי: האם צריך לחתום על ההסכם עם עדים \ אצל עו"ד \ אישור שופט? או שמספיק חתימה ביננו?

תודה מראש

לקביעת תור
    סגירה
    שאלה בנושא הסכם גירושים

הוספת תגובה

תמונה

• שיחה בין שתי נשים
    שדון לילה
    17/10/2016

"לא, את לא מבינה, זה באמת מטפל פנטסטי. הלכתי אליו עם רוני לפני שהתגרשנו"

לקביעת תור
    סגירה
    שיחה בין שתי נשים

הוספת תגובה

תמונה