פורום כושר קרבי - יש לך שאלה?

הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• פנמ''צ , +גיוס
    איתי
    24/01/2010

שלום
    יש לי עוד חודש גיבוש של פנמ''צ חיפה (ריאלי) ..אני יודע שלא צריך כל כך כושר בשביל הפנימייה..אבל כאשר אני יתגייס אני רוצה להגיע ליחידה מובחרת
    כמה שאלות:
    1 על איזה עיקרון יחידה מובחרת יותר עובדת?
    א. כח (מתח, שכיבות שמיכה וכו'..)
    ב. סיבולת לב ריאה( ריצות ספרינטים וכו'..)

2 בכח אני מעולה לגיל שלי (15) אני עושה 30 מתח ואני מסוגל להגיע ל100 שכיבות שמיכה אבל הבעיה היא שהפסקתי לרוץ ממזמן כי אני לא אוהב את זה ( יש לי תסמונת טורט שמפריע לי בדרך ואני מקווה שלא יורידו לי פרופיל על זה) אז אם אפשר אני ישמח לקבל תכנית אימונים לריצות וספרינטים ולחיזוק הרגליים..

תודה רבה
    איתי

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    פנמ''צ , +גיוס

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

דני בארי
    25/01/2010

איתי שלום.
    ראשית כל הכבוד על המחשבה והמוטיבציה כבר בשלב זה. רוב בני הנוער בגילך בכלל לא בכיוון ולא מבינים את החשיבות של שירות צבאי מועיל ומה זה יכול לתרום לקריירה\ עתיד שלך.
    לגבי תסמונת טורט- אינני רופא צבאי אל להערכתי לא ניתן להיות לוחם עם פרופיל כזה- מציע לבדוק.
    לגבי יכולותך הגופניות הן מעולות בטח ובטח לגילך אך הדבר החשוב שמחפשים ביחידות עילית הוא הכושר המנטאלי - היכולת לעבוד תחת לחץ. אתן לך דוגמא בשבוע שעבר הסתיימו ימי הסייירות, ראינו שם חברה שרצו את ריצת ה-2000 בפחות מ-7 דק' אך לאחר 5 דק'!!! הם פרשו וזאת בגלל הטענה שאני מעלה כאן כל הזמן כושר הוא עוזר הדבר החשוב ביותר ללא ספק זה העכולת המנטאלית.
    לגבי תוכניות אימון- אינני מפרסם את תוכניותי באינטרנט אך אין שום בעיה למצוא תוכניות באינטרנט.
    שיהיה בהצליה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה

איתי
    25/01/2010

יש לי עוד שאלה:
    האם צריך כושר גבוהה לגודודים הרגילים ביחידות חי''ר כמו ה51 של גולני וכו'..?
    ובשביל להגיע לפלס''ר גולני או אגוז מה אני אמור לעשות?(רק אם אתה יודע)
    ויש לי בן דוד שהתחיל להתאמן מכיתה י' לאגוז ובסוף התקבל..ז רצוי להתאמן מגיל צעיר?

תודה
    איתי

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך תשובה

דני בארי
    25/01/2010

איתי, מבחינת רמת כושר בגדןדים, הדרישה היא בסיסית- ככל שרמתך תהיה גבוהה יותר יהיה לך קל יותר.
    בשנים האחרונות החלו גיבושונים לחטיבת גולני ובעלי כושר נמוך מאוד לא עוברים ומועברים לחטיבה אחרת.
    יש מס' אופציות להגיע לפלס"ר גולני\ אגוז:
    1. בקשה לגולני במנילה ועם הגיוס לחטיבה יש גיבוש יחטי"ות (יחידות חטיבתיות) שאם עוברים הגיבוש ניתן להתקבל לאחת היחידות.
    2. להתחיל מסלול באחת מיחידות העילית (טייס, מטכ"ל וכו') ,ליפול במהלך המסלול ולאחר מכן לבקש ראיון לאחת היחידות.
    3. לעשות גיבוש למשל טייס או מטכ"ל לסיים ולא לעבור ולקבל ראיון לאגוז.

אין ספק שככל שתכין עצמך מוקדם יותר, כך סיכוייך להצליח גדל, עובדתית אני יכול להגיד לך שאינני זוכר חניך שהתחיל בכיתה י' היה רציני בכל התקופה ולא התברג גבוה, פשוט אין דבר כזה (אצלי לפחות).
    שיהיה בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תוכנית אימונים לכושר קרבי
    אלון
    25/01/2010

הייתי רוצה לדעת איפה אני או איך אני יכול לבנות לעצמי תוכנית אימונים הדרגתית שתביא אותי לכושר קרבי מקסימלי (החלום שלי להתקבל לאחת מהסיירות המובחרות) ושתתחשב ביכולות ובמוגבלויות שלי (היו לי בעיות גב בעבר)

הוספת תגובה

תמונה

• הכושר הקרבי בצה"ל
    יוגב
    23/01/2010

היי. יש לי כמה שאלות:
    1. האם לדעתך נושא הכושר הקרבי בצה"ל מודע בקרב הלוחמים ? האם חיילי צה"ל בכושר גופני טוב?
    2.מהו בכלל כושר קרבי?[
    3.האם ידוע לך מהו כושר הקרבי של שאר צבאות העולם ?(למשל כושרם הגופני של חיילי צבא ארה"ב?)

לקביעת תור
    סגירה
    הכושר הקרבי בצה"ל

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

דרור
    23/01/2010

אפתח ואומר שכל מה שארשום כאן הוא מנקודת המבט שלי בתור מדריך כושר לשעבר..

המודעות לכושר בקרב הלוחמים היא גבוהה ואף במגמת עליה בשנים האחרונות.
    כבר מהטירונות מבהירים ללוחמים כי כושר גופני על כל מרכיביו , יעשה אותה לוחמים טובים יותר ואף יעזור להם בשטח ובהצלת חייהם וחיי אחרים.

בעיקר ביחידות הלוחמות תרבות הכושר גבוהה יותר. הבעיה מתחילה שנכנסים לקו או שמירות רצופות ושם מידת ביצועי אימוני כושר יורד.
    ביחידות קרביות שאופי הפעילות שלהם מאפשר המון זמן פנוי ישנם הרבה אימונים, בחנים ותנאים לביצוע אימונים גבוהים יותר.

מהו כושר קרבי? בעצם מגוון של יכולות גופניות שנדרשות מחייל בשטח, התמודדות עם מכשולים, התמודדות מאמצים עם משקלים, ירי לאחר מאמץ גבוה וכדומה.
    בטירונות כל לוחם מחויב במעבר בוחן מסלול מכשולים וירי לאחר מאמץ וכך גם בקורסי הקצינים.

לגבי צבאות חוץ? אין לי הרבה מושג אבל ניתן לראות שיטות אימון ביו-טיוב תחת חיפוש של חילות המארינס או הNAVY SEALS הלא הם יחידות העילית של צבא ארה"ב.

בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

דני בארי
    25/01/2010

יוגב שלום.
    ראשית אגדיר כושר קרבי. היכולת לבצע פעילות תחת לחץ וכאן נבנסים 2 מרכיבים יכולת פיזית ויכולת מנטאלית.
    כמובן שחייל עם כושר קרבי טוב סיכויו לפרוש\ לא לבצע משימה ריאלית ואני מדגיש ריאלית הם נמוכים, כאן נכנס גם תחום נוסף שהוא לאוו דווקא פיזי למשל היכולת לפקד\ להעביר הרצאה לאחר שיומיים כמעט לא אכלת ולא ישנת ,היכולת לא לוותר גם שזאת האופציה הקלה ביותר.
    לגבי היכולות הגופניות ששאלת מאחר ויש עשרות יחידות גם בארץ וגם בחו"ל לא יהיה נכון מצידי לומר זאת. אין מה לעשות יש הבדלים בין היחידות. אני יכול להגיד לך שמאז נכנס הרמטכ"ל הנוכחי לתפקידו הוא שם דגש גדול על תחום הכושר ורואים תוצאות בבחני הכושר.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה לגבי מיון למדסניקיות
    ענבל
    22/01/2010

האם אתה יודע כמה שכיבות שמיכה וכפיפות בטן צריך לעשות כדי לקבל ציון מקסימלי?
    כמו כן האם אתה יודע כמה צריכה לעשות אני ריצת 2000 על מנת לקבל ציון מקסימלי?

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

דרור
    23/01/2010

עד כמה שידוע לי בנות צריכות לעשות 48 שכיבות שמיכה, 86 כפיפות בטן ולרדת מ8:00 דק' בריצת 2000 מ'.

בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

דני בארי
    25/01/2010

אכן אלה הם תוצאות ה-100 של בנות בבראור.
    יש למה לשאוף...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה על גדנע צלילה
    ר בדוי
    15/01/2010

חברים המליצו לי להירשם לגדנע צלילה בקיץ הקרוב, הבעיה שאני לא כל כך יודע לשחות (חתירה בכלל לא, קצת חזה), האם צריך ידע בשחייה כדי לעבור את הגדנע? ואם כן שחייה ברמה גבוהה?
    שאלה נוספת: עיוורי צבעים יכולים ללכת לגדנע?

לקביעת תור
    סגירה
    שאלה על גדנע צלילה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

דני בארי
    18/01/2010

אני אתחיל מהסוף- עיוורון צבעים פוסל מאחר ובשייטת צריך ראייה כמעט מושלמת.
    כך שהחשש מבעיות הראייה כעת לא רלוונטי.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• עיוורן צבעים

ר בדוי
    19/01/2010

לא בדיוק הבנתי את תשובתך, האם אני לא יכול ללכת לגדנ"ע בגלל העיוורון צבעים? אני שמעתי מחבר שבמכון לרפואה ימית לא עושים בדיקת עיוורון צבעים לפני הגדנ"ע.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך תשובה

דני בארי
    22/01/2010

נכון- לפני הגדנ"ע לא עושים אבל אם תקבל זימון לגיבוש, לפני זה תצטרך לבצע בדיקות רפואיות.
    כפי שכבר רשמתי, עם עיוורון צבעים לא תוכל להתקבל לשייטת.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• ..
    יוסף בן אבו
    14/01/2010

אני מתאמן לצבא.
    היו לי כאבי ברכיים פעם ואני פוחד שאני יפצע שוב מתי שהוא אז השאלה שלי האם טוב לשים מגיני ברכיים גם שאין בעיה בברכיים?
    האם זה מחליש את השרירים או משהו אחר?אשמח לדעת על מה ששאלתי ואם יש עוד דברים אשמח לשמוע
    תודה רבה.

לקביעת תור
    סגירה
    ..

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

דני בארי
    18/01/2010

אם אין לך בעיות ברכיים אין לך מה לשים את המגינים מאחר והם מחלישים את הרצועות והשרירים מסביב לברך.
    מצד שני אם הנך סובל מבעיות ברכיים הייתי ממליץ ללכת עם המגינים בפעילות ובמנוחה להסירם. מה שבטוח לא להעז לישון איתם!!!
    בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קבוצת אימון לפני צבא
    לאה
    12/01/2010

בני נכנס לקבוצת אימון כדי להגיע למיונים מוכן יותר
    הייתי באחד האימונים ואני רואה שהוא "מפגר" אחריהם בהרבה.
    בני תמיד היה בנבחרת כדורסל
    הוא משחק סקווט ועושה ספינינג
    אני לא מבינה את זה, איך זה יתכן? האם כדאי לבדוק את זה או שאני מגזימה...
    הוא טוען שאין לו בעיות או כאבים
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    קבוצת אימון לפני צבא

הוספת תגובה

תמונה

• ללאה

דרור
    13/01/2010

אני לא חושב שיש מקום בדאגה רצינית.
    ייתכן ובנך לא מתאמן איתם מספיק זמן והוא אינו מורגל לסוג האימונים.
    אימוני צבא הם אירוביים ובנוסף מוכנסים בהם תרגילי כוח שאולי לא נאלץ להתמודד עימם בהיותו שחקן כדורסל.
    עליו להיות חזק בראש ולא לוותר לעצמו ולנסות להתקדם להגיע לרמת הילדים האחרים ואף יותר.

ייתכן ואין שם חלוקה לרמות והוא נמצא עם בחורים שפיזית נמצאים בכושר יותר טוב ולכן חזית בו "מפגר" אחריהם.

אולי עדיף לתת לו הכנה אישית שמותאמת לרמתו ולא ל"זרוק" אותו ישר למסגרת אינטנסיבית שכזו.

למחשבתך...
    בהצלחה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך תשובה

דני בארי
    18/01/2010

לאה שלום.
    ראשית אני מתנצל על התשובה אשר הגיעה קצת מאוחר
    לעניין השאלה.
    כושר קרבי וכושר גופני הם לא תמיד זהים- כלומר אם בנך הוא שחקן כדורסל מוכשר זה לא אומר שבתחילת דרכו בתחום ההכנה לצבא (בטח ובטח אם הוא מצטרף באמצע הפעילות) הוא יהיה ברמה גבוהה מאחר ו הדבר החשוב ביותר בכושר קרבי הוא המנטאליות!!! הכושר הגופני הוא אחד האמצעים המקלים להגיע למטרה.
    דבר נוסך בהכנה לצבא מתאמנים עם שקים, אלונקות, זחילות ובדברים אלו לוקח קצת זמן להיכנס (מיומנות שונה ממה שמכיר.)
    לסיכום הייתי מציע קצת סבלנות אני לא הייתי נחפז לעשות דברים בנושא.
    שיהיה בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כושר קרבי
    מיקי
    10/01/2010

אני בת 18 ואני אמורה להתגייס בספטמבר. הייתי רוצה להיכנס לכושר קרבי לקראת הצבא והטירונות (למרות שפעם הייתי רצה הרבה, הפסקתי לפני כשנה ועכשיו אני כבר לא בכושר). על מה אתה ממליץ? איזה מטרות עלי להציב לעצמי? איזה תרגילים כדאי לעשות?

לקביעת תור
    סגירה
    כושר קרבי

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

דני בארי
    11/01/2010

מיקי שלום
    לא כ"כ הבנתי את שאלתך מאחר ומצד אחד כתבת שאת רוצה להצטרף לכושר קרבי ומצד שני אילו תרגילים לעשות.
    אשמח למיקוד השאלה
    דני.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך תשובה
    דני בארי
    04/01/2010

בוודאי שיכול להיות בסוף בסוף אלו בדיקות כלליות.
    מה שבטוח עם סעיף ראייה לא תוכל להתקבל (ישנן בדיקות רפואיות מקיפות)
    אין ברירה מטכ"ל...

לקביעת תור
    סגירה
    המשך תשובה

הוספת תגובה

תמונה

• יום סיירות
    רז
    29/12/2009

אני חריג יום סיירות בגלל קב''א 50 ואני יכול להמתמיין רק למטכ'ל. כי יש לי סעיף עניים..

השאלה שלי עם הסעיף שלי שמורכב ממה שרשום למעלה המספר של הצילנדר והמשקפיים גבוה ומה הוא פוסל

0.25- מספר משקפיים(נמוך מאוד)

2.00- צילינדר

עין ימין

0.75- מספר משקפיים גם נמוך

1.75- צילינדר

לקביעת תור
    סגירה
    יום סיירות

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

דני בארי
    02/01/2010

אינני בקיא בתחום הרפואי אך אם קבלת חריג אתה מתמיין רק למטכ"ל (שייטת אתה לא יכול וחובלים כבר לא מתמיין ביום סיירות)
    מה שבטוח אם קבלת זימון אתה מתמיין שווה בין שווים.
    שיהיה בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• התקשרתי אליהם!! תכנס :]

רז
    04/01/2010

התקשרתי אליהם והם אמרו לי בהתלחה שאני לא יכול להתמיין לשייטת,לאחר מיכן אמרתי לה שבגיבוש מטכ'ל (במידה ואני יקבל)לאן אני יוכל להתמיין ביום סיירות?אמרה לי שהיא תחזור אלי..
    חזרה אלי כעבור חצי שעה,ואמרה שהיא בדקה עם הקצינים שלה,ואני יכול להתמיין גם לשייטת וגם למטכ'ל..איך זה הגיוני?יש מצב שהם לא עלו על הצילינדר בצו ראשון?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מדריך כושר קרבי
    דוד
    28/12/2009

שלום
    רציתי לדעת מה הפרוצדורה במיון לתפקיד של מדריך כושר קרבי
    הבנתי שחלק מהתהליך הוא ביצוע בוחן בר אור. אני לא ממש בכושר לניקוד גבוה, אני מבצע כ35 שכיבות שמיכה, בטן בינוני מינוס, וריצה בסביבות 10 דקות. האם כדאי לי לוותר מראש(אני נלחם לקבל זימון..)? או שבנוסף בודקים את היכולת של הנבחן להרצות בפני אנשים(שתהיה נקודת זכות לטובתי)?

לקביעת תור
    סגירה
    מדריך כושר קרבי

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

דני בארי
    02/01/2010

דוד שלום.
    אין ספק שיכולותיך הגופניות אינן בשמים אך בלא ספק נחישות היא מרכיב מאוד חשוב. היו לי המון חניכים אשר לא הגיע להם זימון כזה או אחר (אך היה להם קייס) נלחמו והשיגו רתן לך 2 דוגמאות לפני מס' ימים חניך שלי אשר נאבק במדור סיירות לקבל חריג כחודשיים קיבל תשובה חיובית לפני כיומיים והדוגמא הטובה ביותר. ישנו חייל אשר היה חייל שלי ובצעירותו חלה בסרטן- הצבא סרב לגייסו ולאחר מאבק מתמשך התגייס לחטיבת גולני וכיום הוא בפלס"ר!!! (ביום העצמאות קיבל את פרס הרמטכ"ל) בקיצור הכל תלוי בך!
    שיהיה בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כושר קרבי
    אייל
    27/12/2009

אני בן 16,והחלום שלי זה להיות בשייטת 13.
    אני רץ 5 ק"מ ב-22 דקות אני יכול לעשות60 שכיבות סמיכה
    ,80 כפיפות בטן 30מעלות בדקה,ו 20 מתח אחיזה רגילה.
    איך כדאי לי להתאמן לקראת יום הסיירות והגיבוש?

לקביעת תור
    סגירה
    כושר קרבי

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

דני בארי
    02/01/2010

אייל שלום.
    שאלתך חוזרת כבר מס' פעמים כך שאני חוזר ואומר אין מה לעשות גם ימי הסיירות וגם הגיבושים הנם פעילויות בהם אתה המתגבש היחיד מתמודד עם עשרות אנשים אחרים הרוצים בדיוק את מה שאתה רוצה- מקום בסיירת לכן הפעילות האידאלית הנה הכנה בקבוצה (כך אתה יכול לדמות יותר את הגיבוש- מבחינת אקטים ורמה) זה שאתה בכושר טוב או פחות קצת פחות רלוונטי מאחר ובגיבוש מה שרלוונטי זאת היכולת המנטאלית!!! ועל כך ניתן להתאמן רק עם משהו שעומד מולך (מדריך)
    שיהיה בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הכנה מוקדמת בעזרת "אחריי"
    מיכל
    26/12/2009

אחריי היא תנועה שמכינה תלמידי יא'-יב' לרמת כושר קרבי במפגשים של פעמיים בשבוע, והאימונים כוללים מסע אלנוקות, ריצות, שכיבות סמיכה.. בקיצור- כושר קרבי.
    השאלה שלי היא בקשר לאלונקות.. אני יודעת שהן בסופו של דבר מכינות אותי טוב לרמת הכושר הקרבי, אבל מבחינת בריאות זה טוב לגוף? ריצה עם משקל כבד על הכתפיים יכולה להזיק? ואם כן אז איך?
    ועוד שאלה.. איך אני יכולה להגיע לתוצאות יותר טובות בריצת ה2000? כרגע 10:18 והמטרה שלי היא להגיע ללפחות 8:00
    תודה מראש, ספיר.

לקביעת תור
    סגירה
    הכנה מוקדמת בעזרת "אחריי"

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

דני בארי
    27/12/2009

ספיר שלום.
    פעילות עם משקל גבוה אינה פעילות בריאה לגוף, הסיבה שמבצעים ריצת אלונקה היא הכנה לגיבושים, טירונות ולצבא בכלל.
    מבחינתי לפחות אם לא הייתי "חייב" באלו"פ כושר קרבי לא הייתי מכניס אלונקות אך כפי שכבר כתבתי זה הכרחי.
    כאן המקום לסייג ולכתוב שלצערי ישנם גופים אשר רוצים להרשים החניכים ומייצרים פעילות במשקלים חסרי פרופורציה מה שגורם בעתיד (ולפעמים עתיד קרוב) שברי מאמץ, כאבי גב, כאבי ברכיים, עיכוב\ הפסקת גדילה, דלקות שוונת ועוד כל מיני בעיות. לא חייבים לעבוד עם משקלים מטורפים כדי להגיע לתוצאות (ואני רואה זאת אצלי בכל גיבוש וגיבוש).

המלצתי לשיפור ריצת 2,000: בהנחה שה100% שלך הוא 10:18 לבצע במשך שלושה שבועות עד חודש ריצות של 2,500 מ' ב 12:54 (זה יוצא אותו קצב- פשוט הגדלתי המרחק) לאחר מכן לרוץ שוב 2,000 מדידה וזה ה-100% החדש ושוב 3 שבועות וחלוזר חלילה.
    שיהיה בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• כף רגל עקומה
    אוסנת
    20/12/2009

חבר שלי מרבה לרוץ בחוץ, בד"כ על אספלט.
    כשאני מצטרפת אליו אני שמה לב שכף הרגל שלו נוטה כלפי פנימה, ממש מתעקמת,
    הוא טוען שהוא לא מרגיש בעיה בריצה.
    האם צריך לטפל בזה או שאם זה לא מפריע לתת לו להמשיך לרוץ כל.
    הנעל, אגב, נשחקת מהר יותר באזור הזה

לקביעת תור
    סגירה
    כף רגל עקומה

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה

דני בארי
    23/12/2009

אין ספק שאת צודקת ושחיקת הנעל המוקדמת מראה כי האזור בא במגע רב יותר עם הריצפה מאשר שאר הנעל.
    הייתי מבצע 2 דברים מיידים:
    1. עובר לרוץ על משטחים רכים יותר (חול, דשא).
    2. מדרסים, מדרסים ושוב מדרסים
    שיהיה בהצלחה...

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• דני שלום
    דניאל
    21/12/2009

רציתי לשאול אם קיימת קבוצת כושר קרבי בחולון אני מעניין להכין את עצמי לצבא
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    דני שלום

הוספת תגובה

תמונה

• כושר קרבי בחולון

דני בארי
    22/12/2009

בחולון אינני מכיר באופן אישי את הגופים הפעילים ורמתם, מצטער בחולון לא אוכל לעזור.
    שיהיה בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה