פורום כושר קרבי - יש לך שאלה?

הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• שאלות שקשורות לתפקיד מדריכת ספורט
    חן
    10/11/2010

היי !
    יש לי כמה שאלות בקשר לתפקיד..
    דבר ראשון, היום הודיעו לי ששבוע הבא יש לי יום עיון בווינגייט בקשר לתפקיד ורציתי לדעת מה מתוכנן להיות ביום הזה, ואיזה רמה של כושר מצפים ממני להראות בו, אם הולכים להיות גם מבחנים ביום הזה שהוא רק בשביל המתגייסות- ללמוד קצת יותר על התפקיד...?

בקשר לשירות עצמו - רציתי לשאול כמה זמן הטירונות, ובכמה זמן אני צריכה לעבור את המדידה של הריצת 2000?

אם הכושר שלי הוא כזה של בערך 50 כפיפות בטן, 45 שכיבות סמיכה, וריצת 2000 ב-12 דקות, זה מספיק טוב?

תודה !

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• שאלות שקשורות לתפקיד מדריכת ספורט - תגובה

תומר ניסני
    11/11/2010

את צריכה לעבוד הרבה על כושר אירובי איצות ארוכות ותוכנית אימונים מסודרת עם הקבלה ל-70% ריצה 30% כח.
    שכיבות שמיכה וכפיפות בטן זה נורמלי בריצה את צריכה לרדת את ה-10 דקות.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קורס מדסיות
    הדר
    05/11/2010

שלום, אני חודשיים לפני תחילת קורס מדסים בינואר ויש לי כמה שאלות בקשר לנושא..
    קודם כל שלחו לי הזמנה ליום עיון לגבי הקורס שמתרחש בעוד שבוע, ואמרו להביא בגדי ספורט אך לא צוינה איזו פעילות פיזית נצטרך לבצע או אם זה בראור שוב. אם אתם יודעים אז בבקשה תפרטו.
    דבר שני רציתי לדעת אם יתרחש מבחן בראור ביום הגיוס עצמו ואם לא אז באיזה שלב של הקורס?
    תודה רבה בכל מקרה:)

לקביעת תור
    סגירה
    קורס מדסיות

הוספת תגובה

תמונה

• הכנה לגיבוש שייטת 13 ב12 חודשים
    עידן
    31/10/2010

שלום שמי עידן ויש לי כמה שאלות בנוגע לאימונים לקראת הגיבוש והכנה לצבא בכלל.
    דבר ראשון אני מתאמן במקום שנקרא כושר אקסטרים בחיפה ושם מאמנים כושר קרבי והכנה לצבא(תיזוזים, אלונקות ,שקים ,חוסן מנטלי ,עזרה לצוות ועבודה כצוות בכללי ועוד..)
    יש 2 אימונים בשבוע בכושר אקסטרים, האימונים לא ממש קשים בשבילי והייתי רוצה לקחת על עצמי עוד משהו בשביל להתחזק השאלה אם זה אפשרי מבלי שיהיה לי שברי מאמץ או משהו אחר שיגרום לנזק בגוף.
    אני רוצה ללכת למכון כושר עוד שלושה פעמים בשבוע השאלה שלי היא האם זה יכול לגרום לנזק בגוף?והאם כדאי להתאמן בנוסף לכושר קרבי שאני כבר מתאמן?והאם כדאי להתאמן על ריצות בים לבד ואם כן כמה ק"מ?(הכושר שלי מצוין וגם מבחינה מנטלית אני לא נכנע מהר-למשל ריצת 2000 אני עושה ב7 וחצי דקות)
    תודה רבה

הוספת תגובה

תמונה

• הכנה לגיבוש שייטת 13 ב12 חודשים - תגובה

דני בארי
    01/11/2010

עידן שלום
    אני ממליץ לא להתאמן יותר מ-3 אימונים בשבוע (עוד 3 בחדר כושר= פציעה)
    הייתי מוסיף אימון נוסף אך ספציפית אינני יכול להמליץ לך מאחר ואינני מכיר אותך
    מה שכן תקפיד על יום עבודה ויום מנוחה
    ומומלץ לדבר עם המדריך לראות שהאימון שלך לא מתנגש באימון הקבוצתי.
    שיהיה בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בנתיים כושר מאפס
    מתן
    28/10/2010

קיבלתי תוכנית מהמורה לספורט
    לבנות כושר מאפס להתחיל לרוץ ריצה איטית 6 דקות
    לרוץ שלוש פעמים בשבוע (יום כן יום לא)
    אך לאחרונה הצטרפתי לאחר"י הכנה לקרבי ...
    ואני מתאמן גם שם... (לא בהכרח כל אימון כושר גופני)
    אני מתאמן שם ימי ראשון וחמישי...
    איך אני יוכל לסדר את הזמן באופן נכון?
    ובאיזה ימים אוכל לרוץ?

לקביעת תור
    סגירה
    בנתיים כושר מאפס

הוספת תגובה

תמונה

• בנתיים כושר מאפס - תגובה

דני בארי
    01/11/2010

ראשית האידאל זה 3 אימונים בשבוע מה שאומר האופציה היחידה שלך היא להוסיף אימון ביום ג'
    מה שאני מציע תתיעץ נקודתית עם המדריך באחרי כדי להתאים אימון שלישי שלא יהיה "כבד" מדי
    דרך אגב זאת הסיבה שבמסגרת אותה אני מאמן- אלו"פ כושר קרבי יש 3 אימונים בשבוע מסודרים ולא צריך "לדוג אימון נוסף"
    שיהיה בהצלחה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אימונים לגיבוש צנחנים והמשך למגלן
    דניאל בן חיים
    24/10/2010

אני בן 17 ואני מעוניין להתחיל אימונים למגלן אני בינתיים עושה ריצה התחלתי מריצה בסיסית של 1 ק"מ ולאט לאט אני מתכנן לעלות כרגע אני עושה ק"מ ב4:40 האם אתה ממליץ להוסיף באיזשהו שלב ריצה עם תיק או כל דבר אחר שידמה משקל של תיק צבאי ונשק? כמו כן הבנתי מבנדוד שבשייטת שלא כדאי כלכך להאתמן עם משקולות שאחרי הכל מדובר בסיבולת לב ריאה בכל הגיבושים..אם תוכל להביא לי תוכנית בסיסית ביותר שניתן לפתח אותה עם הזמן של אימוני לידדים שכיבות שמיכה או כל דבר אחר שיכין אותי יותר טוב אגב..אני 1.74-76 משקל בערך 85 ק"ג... תודה רבה!!

הוספת תגובה

תמונה

• אימונים לגיבוש צנחנים והמשך למגלן - תגובה

תומר ניסני
    25/10/2010

משקל היעד שלך צריך לנוע בין 70-75 ק"ג.
    עדיף שאת האימונים תעשה ככה:
    1)אימוני ריצה 4 ריצות של 10 ק"מ כל ריצה+ריצת איכות אינטרוואלים.
    2)אימון כח שיהיה חופף לגיוס אימוני עליות או ריצה בהרים.
    3)אימון חלק גוף כליון לעבוד על שרירי הגף והכתף,יחד עם זה לעבוד על שרירי חשה כנגד שיפוע.
    זה ייעוץ כללי לא תוכנית אימון.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה!! הסבר קטנטן

דניאל בן חיים
    26/10/2010

מה זה בדיוק ריצת אינטוואלים...? ואם תוכל יותר לפרט מה זה בכלל אימוני כח ובכלל מה זה אימוני כח של יחידות עילית...? אם תוכל להסביר יותר ולפרט אני יותר מאשמח..תודה!!!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה
    חני
    24/10/2010

הי,
    ילדי בן 13 לא מצליח לבצע עליות מתח כלל למרות שהוא ילד ספורטיבי ומתאמן באומניות לחימה.
    איזה תרגילים כדאי ללו לבצע בכדי שיוכל לעשות גם עליות מתח (הנדרשות בבית הספר)?
    תודה רבה

לקביעת תור
    סגירה
    שאלה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה - תגובה

תומר ניסני
    25/10/2010

עבודה על שריר הגב הרחב כבי זה עליות מתח.
    באימון זה אימון הגב שווה ערך לאימון חזה על מנת ליצור איזון בשרירי הליבה ופיתוח כח שווה.
    יחד עם זה עבודה על שרירי הטרפז עם השכמה .
    תרגיל חופף מתח:
    להיות בפוזיציה של 45 מעלות של הגוף ביחס לקרקע תוך שהילד מחזיק עמוד מייצב.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בניית תוכנית אימון לנערה לפני גיוס
    אפי
    13/10/2010

שלום,
    ביתי מתחילה גיבוש טייס בעוד חצי שנה.
    הכושר הגופני שלה מינימאלי.
    מה הדרך הנכונה להתאמן כדי להגיע עם כושר סביר לגיבוש?
    תודה
    אפי

הוספת תגובה

תמונה

• בניית תוכנית אימון לנערה לפני גיוס - תגובה

דני בארי
    17/10/2010

אפי שלום
    ראשית גיבוש טייס הוא הרבה יותר מנטאלי מפיזי והדגש המרכזי הוא בהכנה המנטאלית
    בניית תוכנית אישית מתבצעת באופן פרטני ומסודר וללא היכרות ומידע קצת קשה לבנות תוכנית שכזאת.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אימון לפני גיוס ללא תוצאות נראות
    יניב
    26/09/2010

אני מתאמן כבר כחודש בצורה די אינטנסיבית. ועוד חודש בצורה פחות אינטנסיבית (חודש אחד עם 2-3 אימונים בשבועיים וחודש אחד עם 2-3 בשבוע + ריצות)*
    אבל הבעיה היא שאני לא רואה על עצמי תוצאות, אני מתאמן עם מישהו בן 40+ שבעברו היה בודי בילדר והיה בתחרויות בארץ, הוא אומר לי שרואים עלי שאני מתאמן אבל אני לא רואה את זה, אחרי סקירה קלה באתר ראיתי שכשמתאמנים הגוף צורף יותר קלוריות. לעומת זאת מאז שאני מתאמן אני אוכל אוכל יותר בריא ואוכל פחות, לדוגמא אחרי אימון אני אוכל סלט+דנונה+קרקר וליטר מים או שייק מתפוח תמר ובננה. אני חושב שאני לא רואה תוצאות בגלל שאני אוכל פחות מידי לאין לגוף ממה לבנות את עצמו...אני צודק?
    בנוסף אני רציתי לשאול איך אני "מותח" עור מיותר?

*האימון האינטנסיבי כולל12-5 קילומטר באופניים באופן משתנה, לאחר מכן 3-4 סטים של 15 מקבילים, אימון קצר עם רצועה בשביל שריר הבייספס (2-3 סטים) 3-4 סטים של 40 חזה ו70 כפיפות בטן כשהרגליים מורמות כלפי מעלה ו30 כפיפות לצד ו50 לבטן תחתונה.
    אני חושב שזה אמור לצרוך מספיק קלוריות ושזה מהווה מאמץ מספיק אבל אני לא רואה תוצאות פיזיות אלא רק עליה קלה בכוח השריר...

תודה רבה

הוספת תגובה

תמונה

• ?

יניב
    01/10/2010

אפשר תשובה בבקשה?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אימון לפני גיוס ללא תוצאות נראות - תגובה

תומר ניסני
    05/10/2010

בכדי לראות תוצאות האימון שלך צריך לכלול:
    1)מעקב שבועי של קילומטראג' שזה אומר להתחיל על 20-25 ק"מ שבועיים ולהעלות עד לכיוון ה50 ק"מ.
    2)אימון איכות 1-2 שיכלול אינטרוולים ואימון עליות עם פרטלק שינוי קצב בעלייה עצמה.
    3)עבודה כנגד התנגדות עם מספר רב של חזרות בשריר גדול בין 3-4 תרגילים 3 סטים של 15-25 חזרות.
    4)עבודה כמגד משקל גוף על שרירי הגב(מתח).
    5)ריצת נפח שבועית בהמשך לקראת סופ"ש לא לפני אימון איכות ויומיים אחרי אימון כח (ריצה בים/עליות).
    זה ייעוץ בסיסי,שמחתי לעזור לך.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא הבנתי כמה דברים

יניב
    05/10/2010

ב1. הכוונה לעשות ריצות של 20-25 ק"מ ולטפס עד ל50 ק"מ?
    2. אימון איכות 1-2 שיכלול אינטרוולים ואימון עליות עם פרטלק שינוי קצב בעלייה עצמה.
    מה זה "פרטלק"?
    3. 15-25 חזרות זה לא מאמץ בשביל.. אפשר להוסיף עוד 15-20?
    לעשות 1-2 אימוני איכות (כוח) ויומיים לפני ואחרי לעשות אימוני ריצה?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא הבנתי כמה דברים - תגובה

תומר ניסני
    05/10/2010

קילומטראג' שבועי התחלתי על 25 ולהעלות בהדרגה שתוך חודשיים הגוף ייספוג לפחות 50 קילומטקים.
    אימוני כח 3-4 אימוני כח בשבוע.
    האימון איכות אחד מהם הוא איטרוול 10-15 חימום 20 דקות אימון אינטרוואלים 10 דקות שחרור .
    פרטלק שיהיה משחק קצב כנגד התנגדות בריצה חול עמוק או עליות.
    אפר בודי ולואר בודי שווים באימונים.
    זה ייעוץ בסיסי,ולא תוכנית אימונים ,.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אופניים

יניב
    13/10/2010

אם אני עושה את הקילומטרז' שלי עם אופניים אז להכפיל את הכמות ב2?3?4?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אימון לפני גיוס ללא תוצאות נראות - תגובה

תומר ניסני
    13/10/2010

ליניב אתה צריך לעלות את רמת אימוני הריצה.
    קודם כל להתחלה תרוץ בין 6-8 ק"מ ריצה כל אימון 4 פעמים בשבוע.
    דבר שני בחדר כושר לשם התחלה תעשה שני אימונים מחזוריים בשבוע+2-3 אימוני כח סיבולתיים.
    אימון כח לרגליים4 תרגילים:
    אימון שריר קדמי אחורי תאומים ומקרבים.
    בין 4-5 פעמים בשבוע עבודה לשרירי הבטן.
    זה להתחלה לחודש חודשייים קרובים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חוסר זמן

יניב
    13/10/2010

אני מתגייס ב22 לנוב' הקרוב ככה שיש לי רק חודש וחצי להתאמן..

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בניית כושר ליחידה קרבית .. עזרה =]
    אסף
    29/09/2010

שלום למומחים שעושים עבודה נפלא .. אני בן 17 וקצת ..
    174 משקל 65 אני במשקל ממווצע והכל ..
    אני רוצה להתחיל להתאמן ליחידה קרבית בצה"ל אני מתגייס עוד שנה וחודשיים ורציתי להתחיל להתאמן מעכשיו .
    בדרך כלל לרוץ 2000 קשה לי ואני עושה את זה בזמן גרוע מעל 11 דקות רציתי לדעת איך אפשר להתחיל להתאמן כדי לשפר ריצות 2000 ולרוץ מרחקים גדולים יותר אפילו 3-4 ק"מ .בקצב מהיר ואם אפשרי לעשות דבר כזה בכלל בשנה אחת של אימונים או שזה דורש שנתיים + ?
    בכוח ידיים שכיבות שמיכה מתח והכל אני מצויין ותמיד אני עוקף את כולם בשכבה ושובר שיאי בצפר אפילו אבל בריצות אני פשוט גרוע
    רציתי לדעת מה אפשר לעשות כדי לשפר ריצות ארוכות וכמה פעמים להתאמן בשבוע ??
    תודה רבה למומחים =]

הוספת תגובה

תמונה

• בניית כושר ליחידה קרבית ..

דני בארי
    09/10/2010

אסף שלום
    כדי לשפר ריצת 2000 אני ממליץ לך למדוד מהי התוצאה הטובה ביותר שלך ניקח דוגמא עגולה 10 דק'. בריצה הבאה תוסיף 10% לריצה ו10% לזמן כלומר המטרה שלך לרוץ 2,200 ב-11 דק'- כך רוץ כשבועיים ובצע שוב מבחן כניסה (ריצת 2,000 מדויקת) ומאחר ואתה מוריד מהמרחק לעולם תוריד גם מהזמן
    שיהיה בהצלחה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שיפור כושר בזמן קצר
    אבי
    06/10/2010

שלום יש לי מבחני כושר לתפקיד בעוד כחודש ו10 ימים
    הדרישות הן פחות מ9 ל2000, 300 מטר ריצה ב52 שניות ובטן כפולות של 50

א'. אני עומד כרגע על בערך 9 ועשרים ל2000,איך משפרים?
    ב.300 ריצה אני לא יודע על כמה אני עומד,אבל איך אפשר לשפר בכל זאת?
    ג.כפולות של 50 בטן,מה זה אומר כפולות? לרדת עד למטה ואז לעלות למרפק?
    כתוב שזה בערך לרדת חצי ואז לעלות..
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    שיפור כושר בזמן קצר

הוספת תגובה

תמונה

• שיפור כושר בזמן קצר - תגובה

תומר ניסני
    06/10/2010

אבי קשה לי לעזור לך פה כי אני רק מייעץ,יש לך את הפרטים שלי ואשמח לדבר איתך בטלפון.
    ברמת העיקרון תעבוד על הרבה ריצות של 400 מטר ו200 מטר לשיפור 300 מטר .
    וריצות בין 600 עד ל1000 ו5000 לשיפור ה2000 מטר.
    בטן הרבה חזרות בין 25-50 עם 4 סטים סה"כ 4-5 תרגילי בטן.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אימונים
    ניר
    05/10/2010

שלום
    אני קורא כאן על אימונים שונים ואם אפשר תוכלו להסביר את ההבדל בין אימון אינטרוולים לפארטלק, יש לי איזה בלבול ביניהם
    תודה

לקביעת תור
    סגירה
    אימונים

הוספת תגובה

תמונה

• אימונים - תגובה

תומר ניסני
    05/10/2010

אינטרוואלים אימונים לפי זמן או מרחק עם מנוחה מוקצבת של זמן.
    פרטלק משחק קצב בתוך האימון-400 מטר למשל 100 מטר ספרינט ישורת 100 מטר קשת הורדת קצב ברצב מהיר,משחק קצב בתוך הריצה עצמה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה חשובה
    דולב
    26/09/2010

רציתי להתייעץ איתכם בנוגע למשקל.
    אני מתאמן באופן קבוע כבר כמעט שנה, אני משלב בין ריצות לאימוני כוח, ע"פ תוכנית האימונים של "אקבן"-אומוניות לחימה.
    יש לי בעיה, אני אוכל הרבה פחמימות ובשר ופירות כל האוכל שצריך לאכול לפני ואחרי אימון, ואני עדיין נשאר רזה.
    אני אוכל משהו ואז יש לי להתפנות, וגם הריצות אני רץ המון אז אני לא יודע איך לשלב בין זה לבין להשמין כדי לקבל מסה לגוף.
    אשמח אם תוכלו לעזור לי.
    תודה רבה!!

לקביעת תור
    סגירה
    שאלה חשובה

הוספת תגובה

תמונה

• דןלב תשובה

תומר ניסני
    27/09/2010

להשתמש ברהבה דעות לפעמים זה לא טוביש הבדל בין העלאת מסה להעלאת משקל.
    דבר ראשון בכדי לקבל חוות דעת עליך אני צריך לדעת גובה משקל גוף גיל אחוזי שומן חילוף חומרים פעילות ספורטיבית.
    לפי זה אני יכול לבנות תוכנית תזונה תואמת לתוכננית אימון רצויה.
    פה אני יכול לתת טיפים ולייעץ אך לא יותר מזה.
    רק כאשר אני רואה את האדם מולי אוכל לעזור יותר,כי הוא עובד תחת פיקוח שלי שמחתי לעזור.
    טיפ אם אתה רוצה להעלאות במסה צרוך גיינר לפני אימון צרוך פחמימות מורכבות אחרי אימון גלוקוז ו45 דקות אחרי חלבון,הרבה סידן אשלגן ואנטי אוקסידנטים חשוב מאד.
    שמחתי לעזור.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בבקשה תענו לי!
    איציק
    24/09/2010

אני לא מעוניין להתעמל כרגע באופן קבוע שמצריך תוכנית אימונים אלא אני רק מעוניין לדעת איזה אימונים יכולים לשפר את ריצות ה2000 וה5000
    תודה רבה!

לקביעת תור
    סגירה
    בבקשה תענו לי!

הוספת תגובה

תמונה

• תשובה איציק

תומר ניסני
    24/09/2010

3 ריצות ארוכות של 40-55 דקות בשבוע
    1ריצת קצב על קילומטרים מדודים לפי זמן לק"מ.
    עוד אימון איכות לשיפור המהירות לא פחןות מ-400 לא יותר מ1000
    ועוד 2 אימוני כח לרגליים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה רבה! אנשים מקצועיים ביותר!

איציק
    25/09/2010

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תרגילי ידיים
    הדר
    20/09/2010

היי.התקבלתי למדסיות ואני רוצה להתחיל להתאמן בבית עד הגיוס.מבחינת בטן וריצה אני בסדר גמור אבל בשכיבות סמיכה יותר קשה לי.הידיים שלי לא מספיק חזקות אז רציתי לדעת אילו תרגיליי ידיים אני יכולה לעשות כדי שיהיה לי קל יותר בשכיבות סמיכה.

שאלה נוספת.האם הקורס של המדסיות באמת קשה כמו שאומרים שהוא?

תודה רבה!!:-)

לקביעת תור
    סגירה
    תרגילי ידיים

הוספת תגובה

תמונה

• הדר תשובה

תומר ניסני
    22/09/2010

תרגילי הידיים במקרה שלך הם פושטי המרפק שזה יד אחורית ושריר הטרפז יחד עם מסובב המפרק ושריר הדלתא.
    שכיבות סמיכה חיזוק והגדלת שריר החזה האמצעי כנגד התנגדות או שיפוע.
    חג שמח

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מצטערת,לא הבנתי איזה תרגיל

הדר
    23/09/2010

לעשות לחיזוק הידיים..

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• הדר תשובה

תומר ניסני
    23/09/2010

עבודה על שריר אחורי:
    חהגיע חמצב של שכיבת שמיכה לא בפשיטה של היד אלא בכפיפה באחיזת יהלום ולעלות מכפיפה לפשיטה.
    יד קדמית:
    כמו שאנו עושים מתח במקום שתהיה אחיזה רחבה הידיים יהו כמה שיותר צמודות זו לזו ולעלות ממצב של חצי פשיטה לכפיפה מלאה.
    זה רק תרגיל אחד מיני רבות.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שלום...
    לילי
    21/09/2010

לפני כשבוע התחלתי להתאמן לקראת הגיבוש לוחמות שמתקיים עוד חודש.
    יש לי כמה שאלות שאני אשמח אם תעזרו לי לענות עליהן:

א. היום עשיתי ריצת 2000 ב13.40 דק'. עד כמה התוצאה שלי עלולה להשתפר אם במשך החודש הזה אני אתאמן במתכונת של 5 ריצות בשבוע (5 קילומטר) + ו2-4 רכיבות על אופניים? אגב, עד כמה רכיבה על אופניים משפרת את הכושר שלי באספקט הזה?

ב. קשה לי מאוד לעשות עליות מתח. האם יש תרגילים שיוכלו לעזור לי לפתח את שרירים דומים, בתור התחלה, עד שאני באמת אוכל לבצע כמה עליות מתח?

ג.עד כמה הפסקת עישון (או לפחות הפחתה של 90% בכמות) עד לגיבוש תעזור בשיפור בההשגים שלי?

ד.איך אני יכולה להקל על כאבים מעל הקרסוליים בעת הליכה נמרצת?

תודה מראש ויום טוב!

לקביעת תור
    סגירה
    שלום...

הוספת תגובה

תמונה

• שרון תשובה

תומר ניסני
    22/09/2010

חג שמח,בקשר לשאלות שלך:
    1)תוך חודש תווך השיפור הוא מאד קטן,בגלל שהגוף שלנו צריך בסיס אירובי של 4 חודשים פלוס הכנה מדוקדקת של אימונים מותאמים .
    מה שאת יוצרת כרגע עם 5 אימוני ריצה + אימוני אופניים זה עומס ועייפות לגוף.
    אני ממליץ לך לשלב בין 4 אימוני ריצה + 3 אימוני אופניים.
    2)אימוני גו-באימון הזה של עליות מתח יש כמה אלמנטים והם
    השריר המרכזי שאני עובדים זה הרחב גבי יחד עם זאת עןובדים השרירים מתחת לשכמות ושרירי הטרפז יחד עם שריר המייצבים שהם הדלתא הצידי.
    אני יכול לייעץ לך פה אבל לא אוכל להגדיר לך,איזה אימונים כי לא ראיתי אותך מתאמנת.
    3)הפסקת עישון זה מצוין מבחינה בריאותית.
    שמחתי לעזור לך וחג שמח.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה